Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A ti szüleitek hogyan oldják...

A ti szüleitek hogyan oldják meg az együttlétüket?

Figyelt kérdés
Mikor ti már alszotok, vagy mikor nem vagytok otthon ? Vagy hogyan ?
2017. okt. 25. 21:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
64%
10# ne hidd, tudod milyen rafkósok tudunk lenni mi szülők ilyen helyzetben is? :)))))
2017. okt. 26. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem esténként,külön szobák voltak,de fogalmam sincs,nem hallottam soha....
2017. okt. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
84%
Én pár évesen hallottam őket nagyon rossz emlék.Mikor nagyobb lettem és külön szobában aludtam sose hallottam.Viszont hallottam a nővéreméket mind a kettőt a bátyámra egyszer rá is nyitottam.Négyen vagyunk tesók.Az emlékeimből kifolyolólag mindig nagyon vigyázok, hogy a gyerekeim ebből semmit ne érzékeljenek mert szerintem baromi kínos főleg a szülőket látni-hallani.Persze ahogy nő a gyerek annál kevesebb alkalom van hogy "biztonságosan" szexeljen anyu és apu, de nekem nagyon fontos a gyerekem lelkivilága szóval akkor intézzük amikor meg vagyok róla győződve, hogy tuti nem hallhatják.Aztán megint más, hogy én gondolok valamit de mit mondanának a gyerkőcök?!☺
2017. okt. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
53%
Mikor kisebb voltam egy szobában aludtam a szüleimmel és hallottam őket és igen, szar emlék. Oké, hogy ez szükséges egy egészséges kapcsolathoz, de akkor három éves fejjel eléggé zavartan éreztem magam miközben a szüleimet hallgattam együttlét közben. Másnap pedig úgy kellett tegyek, mintha semmit nem hallottam volna.
2017. okt. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Metionin ***** válasza:
#11, lehet, ha szeretik egymást és szexelni akarnak. De az én szüleim utálják egymást, nem hiszem hogy rafinált haditervet dolgoztak volna ki, hogy hogy szexeljenek a gyerekkel egy szobában. 15 éves koromig egy szobában kellett aludni velük, létezhetetlen hogy ne tűnt volna fel ha éjszaka valamelyik felkel és átmegy a másik ágyba.
2017. okt. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!