Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A ti szüleitek hogyan oldják...

A ti szüleitek hogyan oldják meg az együttlétüket?

Figyelt kérdés
Mikor ti már alszotok, vagy mikor nem vagytok otthon ? Vagy hogyan ?
2017. okt. 25. 21:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Kiskoromban akkor, amikor azt hitték, hogy már alszok. Nagyjából úgy 17-18 éves koromra csak magukra zárták az ajtót és csinálták. Most pedig már nem vagyok otthon hétköznaponként, szóval Isten tudja, mi zajlik a falak közt, amíg nem vagyok otthon.
2017. okt. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
62%
Szomszédos szoba hajlani négy nyik nyik sötét év volt
2017. okt. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
Hát én szinte mindig hallom (apát meg mostohaanyámat), mert közel van a szobám az övékéhez. Ha csak akkor csinálnák amikor nem vagyok otthon, az kevés lenne gondolom. Nekem ez nem lelki trauma. :)
2017. okt. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
Nekem amiatt volt mert utálták egymást
2017. okt. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%

Speciel nekem gőzöm sincs.

Előttem napközben nem csinálnak semmi erre utalót, én baromi jól alszom, ők meg diszkrétek, ... vagy nem csinálják.:)

2017. okt. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%
Soha nem hallottam őket, mert nem voltak hangosak. Másik szobában aludtak, mint mi.
2017. okt. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%
Jó kérdés, soha nem hallottam őket,párom se az övéit, ők se minket.. :D Azóta meg már össze is költöztem párommal,szóval végképp nincs információm erről
2017. okt. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
63%
Valaki felpontozott ez jol esett
2017. okt. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%
Én nem vettem észre őket sosem, de nem gondolom, hogy titkolózni kéne. Nem írtad hány éves vagy,de ha már tudod miről van szó annyira nem lehetsz gyerek, hogy ne tudd ez két ember közt, aki szereti egymást, egész normális tevékenység. Amíg meg nem tudod mit csinálnak miért zavarna?
2017. okt. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Metionin ***** válasza:
93%
Sosem vettem észre de nem is csinálhatták gyakran, ha szexeltek egyáltalán miután megszülettem. Eleve nekem anyámmal kellett aludni, apám meg külön ágyban de ugyanabban a szobában, hozzáadva hogy minden neszre felébredek, biztosan észrevettem volna.
2017. okt. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!