Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy térítsem észhez, kinek...

Hogy térítsem észhez, kinek szóljak?

Figyelt kérdés

A barátnőm (17) modellkedik egy ügynökségnél és egy fotós csaj fotózza már több hónapja. A csaj leszbikus, barátnőm meg odavan érte. Már nem csak odavan, de olyanokat mond, hogy szereti és a csaj és így érez és egyre közelebb kerülnek egymáshoz. Eddig nem mertem szólni senkinek, de szerintem ebből akkora bonyodalom lesz otthon, hogy barátnőm nagy sz*rban lesz. Szüleinek kéne tudniuk róla vagy nem tudom, mert a csaj már majdnem 30. Barátnőmnek mondtam, hogy szerintem ez nem lesz így jó, ha megtudják a szülei, kinyírják, de azt mondta, ez hatalmas fordulat az életében, meg hogy most nagyon boldog. Nekem mindent elmesél, de a szülei eleve még egy buliba se engedik el, ő meg belevág egy leszbi dologba egy idősebb csajjal. Nem tudom hogy jött ez neki, de most valahogy megszólalt a lelkiismeretem, hogy talán le kéne beszélni erről vagy fogalmam sincs, szinte még gyerek, meg amúgy is ez egy nagy hülyeség. Jajj segítsetek, nem tetszik, amit csinál. Nem is meleg, de mégis belezúgott ebbe a csajba, mert tudja, hogy leszbi és hogy kikezdhet vele. Azt hittem, ilyen csak a filmekben van, de mondjuk nem ő az első barátnőm, aki fura helyzetbe keveredik.

17L


2010. máj. 30. 02:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Sajnos ma már szinte divat a fiataloknál a leszbikussság. Azt vallják, hogy ők mindig is erre vágytak, meg egy nő tudja, hogy mi kell egy másik nőnek. Ha valóban -eredetileg - nem leszbi, akkor ez csak egy fellángolás., az idősebb nő majd jól kihasználja, és a szakitás kegyetlen lesz. Nem irigylem a helyzeted, de azért keményen próbálnám valahogy észheztériteni.
2010. jún. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!