Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy térítsem észhez, kinek...

Hogy térítsem észhez, kinek szóljak?

Figyelt kérdés

A barátnőm (17) modellkedik egy ügynökségnél és egy fotós csaj fotózza már több hónapja. A csaj leszbikus, barátnőm meg odavan érte. Már nem csak odavan, de olyanokat mond, hogy szereti és a csaj és így érez és egyre közelebb kerülnek egymáshoz. Eddig nem mertem szólni senkinek, de szerintem ebből akkora bonyodalom lesz otthon, hogy barátnőm nagy sz*rban lesz. Szüleinek kéne tudniuk róla vagy nem tudom, mert a csaj már majdnem 30. Barátnőmnek mondtam, hogy szerintem ez nem lesz így jó, ha megtudják a szülei, kinyírják, de azt mondta, ez hatalmas fordulat az életében, meg hogy most nagyon boldog. Nekem mindent elmesél, de a szülei eleve még egy buliba se engedik el, ő meg belevág egy leszbi dologba egy idősebb csajjal. Nem tudom hogy jött ez neki, de most valahogy megszólalt a lelkiismeretem, hogy talán le kéne beszélni erről vagy fogalmam sincs, szinte még gyerek, meg amúgy is ez egy nagy hülyeség. Jajj segítsetek, nem tetszik, amit csinál. Nem is meleg, de mégis belezúgott ebbe a csajba, mert tudja, hogy leszbi és hogy kikezdhet vele. Azt hittem, ilyen csak a filmekben van, de mondjuk nem ő az első barátnőm, aki fura helyzetbe keveredik.

17L


2010. máj. 30. 02:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondod nem meleg mégis belezúgott ez azért üti egymást...Szerintem nem lehetetlen hogy valaki így érezzen bár igaz ami igaz nagyon durva következményekkel járhat családi életre vonatkozólag meg bármi másban is.Próbáld észhez téríteni dehát mit mondjak..neki kell tudni mit csinál.neki kell vállalni a felelősséget.Én nagyon elítélem a divat leszbikusokat mert szerintem nem normális dolog de előfordulhat hogy valaki a saját neméhez vonzódik valóban.
2010. máj. 30. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A barátnődet jól kifogják használni.A leszbi csaj egy darabig használja,aztán le fogja passzolni.Nem az első eset lesz ez ilyen hiszékeny fiatal lányka esetében. A kis barátnőd megszédült a ragyogástól.
2010. máj. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
és a 30 éves nőcivel nem tudnál beszélni, hogy ne rontsa már meg a barátnődet?
2010. máj. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha attól félsz, hogy a barátnőd a lányokat fogja szeretni, akkor szerintem ez csak valami új neki, és mivel a szülei sokmindentől tiltják, így keresi a "kalandot". Ettől ő nem lesz leszbi, de nem bitzos, hogy jó irányba fejlődik. :-( Szerintem is a 30 éves nővel kéne megértetni, hogy egy 17 éves lányt nem "illik" így kihasználni. A "szerelmi csalódás" ugyanúgy fog fájni a barátnődnek, mintha egy fiúval történt volna a kaland, csak a kapcsolat miatt a jellege más megítélés alá esik.
2010. máj. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a csajjal nem tudom, hogy tudnék beszélni, nem ismerem, csak képen láttam. Barátnőm kiakadna, ha bármit is csinálnék, de nem veszi észre, hogy mit csinál. Első válaszoló, nem feltétlenül üti egymást a kettő, mert ő eddig sosem hozta fel, h a lányok érdekelnék, de ebbe a csajba belezúgott. Meg eleve a csaj már érett, felnőtt és hogy lehet ennyi esze, hogy egy 17 évest csábítgat. Még egy 30 éves pasi sem illene hozzá és azt is tiltanák a szülei, nemhogy egy csajt. Meg azért félek, mert barátnőm elég labilis, már akart öngyilkos lenni és mi van, ha dobja a csaj? Vagy bármi lesz és a szülei megtudják? Úgy kiborul, hogy én azt nem akarom látni. Én a nőre haragszom a leginkább
2010. máj. 30. 11:09
 6/11 anonim ***** válasza:
Tényleg igazad van elég nehéz ügy ez.Való igaz a 30 éves csajnak kellene hogy legyen esze..De biztos hogy van mi miatt aggódnod.?Nem lehet hogy csak a csaj "reménykedik?Ha a szülei tény leg ennyire tiltják mindentől akkor akár még családi boitrány békétlenség is lehet a vége és akkor a csaj mehet hazulról...valahogy csak megoldódik ez a helyzet.
2010. máj. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Problémás a nő? Iszik, drogozik? Bántani akarja? Ilyen alapon ne járhasson senkivel, mert mindig fennáll a szakítás lehetősége.
2010. jún. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem tudsz mit tenni.

Nekem is van ilyen barátnőm, épp csak idősebb a tiédnél, és csajokkal kavar. Azt mondja, bukik a fiúkra is, de ezt nehéz elhinni,ha még egy pasija sem volt, de már kb. 20 lánnyal intim kapcsolatban állt.

És ki élete szerelme? Egy nála négy évvel fiatalabb lány - nos, azt hiszem, már van 15 ;) Az mégegy gyerek, aki sok bánatot is okoz neki,ráadásul sztem ez a lánynál amolyan "keresem önmagam" dolog, és idővel meg fogja unni, dehát ez sem érdekli barátnőmet.

Mert állítólag "szereti". Egyszerűen nincs mit tenni; egyszer leülhetsz vele komolyan elbeszélgetni erről, de ha nem figyel rád, akkor mindegy, úgyis a saját feje után fog menni.

2010. jún. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"de azt mondta, ez hatalmas fordulat az életében, meg hogy most nagyon boldog."


ha ő ezt ,mondja, addig nem bírálhatod felül, amig ő másképp nem gondolja


ne érts félre, tudom milyen aggódni valakiért, aki fontos és szerintünk nem a helyes úton jár

de én a magam részéről ezzel úgy vagyok, hogy nem én vagyok az egyetemes etalon, honnan tudjam mi az abszolút helyes és helytelen?


szerintem várd ki a végét és akkor mozgosítasd a belső védelmi hadtestedet,ha ő maga megkér rá,mert esetleg nem úgy alakult,ahogy várta

a szüleivel szerintem semmiképpen se beszélj a háta mögött

2010. jún. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
hát ez elég nehéz ügy..én nem is azért aggodnék h hirtelen lezbi lett hanem h öngyilkos akart lenni. nagyon figyelj oda és probálj inkább erröl beszélni vele.nagyon fontos hogy meghallgasd és ott legyél mellette meg h nem számit milyen beállitottságu te akkor is a legjobb barátnöje maradsz. aztán ha csak "divatlezbi" ugyis elmulik ha meg nem nem is tudnál vele mit tenni
2010. jún. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!