Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Engem nem kellett volna hogy...

Engem nem kellett volna hogy megkérdezzenek?

Figyelt kérdés
A lányom apja újra házasodik.nemsokára lesz az esküvő,és a kislányom(8) újságolta hogy ő lesz a koszorúslány.nem kellett volna engem mint anyát erröl megkérdezni?az apja lemondott róla,láthatást sem kérte,gyerektartást sem fizet.egy hónapban egyszer ha náluk van.szerintetek?
2010. máj. 29. 16:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
Túlreagálod, nem is kicsit. Ha nem a lányát kérte volna meg, akkor meg most azért problematikáznál itt, hogy a lányom apja újra házasodik, és nem a közös kislányunkat kérte meg, aki 8 éves. Hát milyen dolog ez?
2010. máj. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%

de megkellett volna kérdezni téged



DE ne rontsd el a kislányod örömét,neki ez nagy élmény,habosbabos ruha,ő nem tehet arrol hogy ti szétmentetetk,vagy hogy milyen az apja


ha veszekedni akarsz ezen,semmiképp előtte,és ha már megvan h ő lesz a koszoruslány,ne tiltsd meg,rád haragudna meg

2010. máj. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%

Előbb beszélj erről az apjával. Lehet, hogy előbb veled akart beszélni, csak valami miatt előkerült a dolog, esetleg a menyasszony azt hitte, hogy veled már meg van beszélve és kikottyantotta a lányodnak.

Különben meg úgyis elengednéd, nem? Elvégre az apjáról van szó :)

2010. máj. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%

Dehogy nem, meg kellett volna. Sztem sunyiság, hogy nem veled beszélt erről először. Valószínűleg nem akarta, hogy ne engedd meg a lányodnak. Így, hogy már tud róla a gyereketek, nyilván sokkal nehezebb volna nemet mondani, mert biztosan nagyon beleélte magát, hogy koszorúslány legyen.

Elengeded egyébként? :-)

2010. máj. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
80%
Valóban jó lett volna, ha megbeszélik veled is, mielőtt a kislányt "megbolondítják" vele, de nincs ebben semmi rossz, minden kislánynak élmény az ilysemi, ha szeretne hadd menjen!
2010. máj. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%
Szia! Igazán mi a gond? Kapcsolattartás egyik módját választotta. Még mindig jobb ha egyáltalán nem beszélne a lányával. Igen, fontos a pénz, de fontosabb az érzelmi kötődések fenntartása.
2010. máj. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Gondolkoztam rajta!:)de elengedem.csak örültem volna ha megkérdeznek!

köszi a válaszokat!

2010. máj. 29. 16:56
 8/17 anonim ***** válasza:
77%
Nem látom értelmét ezen cirkuszolni és azt sem értem miért baj neked, hogy nem kérdezett meg. Nem egy hetes nyaralásra viszi külföldre a lányod, hanem csak koszorúslánynak kérte fel. Nem dőlt össze a világ. Menj férjhez te is újra és akkor majd nem problémázol ilyeneken.
2010. máj. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
72%
Ja és tényleg lehet, hogy meg akartak kérdezni, csak véletlen elkotyogták a kislány előtt.
2010. máj. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
72%
Én is elvártam volna, hogy megkérdezzen, mégpedig a leírt körülmények miatt. Lemondott róla, nem akarta a láthatást, tartást sem fizet . Akkor ?????? Mi a fenét akar a gyerekemtől ????Dugja fel magának a pénzét, de akkor a kislánnyal tartsa a kapcsolatot a rendes ütemben, és törődjön vele.
2010. máj. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!