Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki segítsen legyszi?

Valaki segítsen legyszi?

Figyelt kérdés

Szóval most 13 éves vagyok,és kezdtek emlékek eszembe jutni amit az egyik tavoli rokonom tett: Arra emlékszem hogy sokat volt itt nyáron nálunk,a szüleim biztak benne,a szüleim szerint nagyon ,,szerettem,, úgymond rajongtam érte,mikor ez a eset megtörtént 5-6 éves lehettem,arra emlékszem hogy egyedül maradtam vele(a szuleim dolgoztak,tesóm nincs),együtt néztük a tvt a vendégszobában,és azt kérdezte hogy rám hajthatja e a fejét(az alsó hastájékomra) erre azt válaszoltam hogy igen(naív voltam ekkor,es nem láttam ebben semmi kivetnivalót) ezután elkezdett fogdosni...Benyukált a bugyimba..emlékszem arra az érzésre hogy teljesen lefagyok és fekszek mint a cövek..utánna bedugdosta az ujjit..ezek után ebből az esetből nem emlékszem semmire,csak ennyire...ez az emlékre nem emlékeztem,csak most jött elő..Az évek során többször találkoztam vele,és megöleltem.. Ha emlékeztem volna elkerulom.. 2 napja folyton sírok mit csináljak? A szüleimnek nem szeretném elmondani,mert akkor rosszba lennének a szüleivel..nem szeretnék bekavarni..így 6-7 év után:(

És az a baj hogy kezdett beugrani még egy eset.. (Másik rokon)

Ekkor 3-4 éves lehettem és ő kényszerített hogy fogjam meg,és hogy vegyem a számba...

Valaki segítsen!!!!

Szörnyen érzem magam...

Folyton sírok...és folyton azon gondolkozok mi lett volna ha az első estnél nemet mondok.😥😥😥😥

S.O.S

Ilyen esetben mit csináljak? Ne mondjam el senkinek?



2017. okt. 14. 18:15
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

"Ez megtörtént ..így belegondolva a tudat alattimban mindig ott volt..hogy miert utálom ha hozzámérnek..miert félek ,,a fiúktól,,. Meg van a válasz...Ezen változtatni nem tudok..ha elmondanám akkor azzal is szamolhatnék hogy az illetőknek tönre megy az élete..miert erne meg?"


De, ezen lehet változtatni!


És lehet, hogy amelyik 12 éves volt, még nem igazán fogta fel a dolgot, mert annyira retardált 12 éves volt, és csak ilyen egyszeri dolog volt veled, de a 17 éves már biztosan felfogta a dolgot, legalább fel kellett, hogy fogja.


Nem ismerlek se téged, se őket ahhoz, hogy azt tanácsolhassam, hogy beszélj velük ezekről. Lehet, hogy le fogják tagadni, lehet, hogy bocsánatot fognak kérni tőled. Nem tudom, hogy rontana, vagy javítana a dolgon most, vagy hosszútávon, vagy hogy mennyire kellene félned tőlük....

2017. okt. 16. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 Kroa01 válasza:
Kb mennyi idős pasikról van szó? Azaz mennyi idősek voltak amikot molesztáltak? Szüleidnek mond el nyugodtan, ne félj a következményektől. Vagy először beszélj az emberekkel, hogy emlékszel és ez nagyon is nem jó neked.
2018. febr. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!