Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki segítsen legyszi?

Valaki segítsen legyszi?

Figyelt kérdés

Szóval most 13 éves vagyok,és kezdtek emlékek eszembe jutni amit az egyik tavoli rokonom tett: Arra emlékszem hogy sokat volt itt nyáron nálunk,a szüleim biztak benne,a szüleim szerint nagyon ,,szerettem,, úgymond rajongtam érte,mikor ez a eset megtörtént 5-6 éves lehettem,arra emlékszem hogy egyedül maradtam vele(a szuleim dolgoztak,tesóm nincs),együtt néztük a tvt a vendégszobában,és azt kérdezte hogy rám hajthatja e a fejét(az alsó hastájékomra) erre azt válaszoltam hogy igen(naív voltam ekkor,es nem láttam ebben semmi kivetnivalót) ezután elkezdett fogdosni...Benyukált a bugyimba..emlékszem arra az érzésre hogy teljesen lefagyok és fekszek mint a cövek..utánna bedugdosta az ujjit..ezek után ebből az esetből nem emlékszem semmire,csak ennyire...ez az emlékre nem emlékeztem,csak most jött elő..Az évek során többször találkoztam vele,és megöleltem.. Ha emlékeztem volna elkerulom.. 2 napja folyton sírok mit csináljak? A szüleimnek nem szeretném elmondani,mert akkor rosszba lennének a szüleivel..nem szeretnék bekavarni..így 6-7 év után:(

És az a baj hogy kezdett beugrani még egy eset.. (Másik rokon)

Ekkor 3-4 éves lehettem és ő kényszerített hogy fogjam meg,és hogy vegyem a számba...

Valaki segítsen!!!!

Szörnyen érzem magam...

Folyton sírok...és folyton azon gondolkozok mi lett volna ha az első estnél nemet mondok.😥😥😥😥

S.O.S

Ilyen esetben mit csináljak? Ne mondjam el senkinek?



2017. okt. 14. 18:15
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
56%
Ezt már nem tudom elhinni.2 lehetőség van.Vagy kamu az egész,vagy valami óriási baj van a fejedben kérdező.
2017. okt. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Miért lenne baj a fejemben elmagyaráznád..? A kérdés nem kamu..bárcsak ennyi lenne hogy kamu lenne nem az..
2017. okt. 14. 21:22
 23/32 anonim ***** válasza:
77%
Azért mert 8 évig semmire sem emlékeztél,aztán puff,megvilágosodtál,és már mindenre emlékszel.Ezért mondom azt,ha nem kamu,akkor nagy bajok vannak a fejedben,és keress egy pszichiátert.De az utolsó mondatod után már inkább a kamu sztorit tartom valószínűnek.Elmesélted a szüleidnek,ők meg nem tettek semmit.Etesd a nénikédet!
2017. okt. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
78%

Hát ennyi idő után simán letudják tagadni. Szóval nem valószínű hogy bármi bajuk is lenne.

De amúgy meg kérdező: kit érdekel, hogy milyen életük lenne ezután.

Bár úgy sem tudsz logikusan gondolkodni, de más témában kérdezek tőled valamit:

Ha felnőtt lennél és lenne egy gyermeked, megölnék.. te örülnél neki, ha az aki megölte a gyereked, csak úgy szabadlábon maradhatna?

Ilyen emberek tönkre tehetik simán más emberek életét is.

Bár családon belüli erőszak szerintem nem terjed túl a családon. Valószínűleg nem mernének más gyerekeihez nyúlni. Ezt is csak azért merték, mert úgy voltak vele, hogy ki tudná meg, kicsi vagy még.

Az ilyen emberek betegek és nem érdemlik meg, hogy éljenek!

2017. okt. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

Utolsó: igazad van,de nem akarok ez miatt is bűntudatot hogy a két illetőnek tönkre megy az élete,gondolj bele..Az egyiknek van már két gyereke..a másik még most kezdi az egyetemet..mit érnék el azzal hogy beárulom? Azt hogy rosszabb esetben elveszti az egyik a családját és mindenki ellene fordul..A másik meg elég közeli rokon..a szüleim saját fiukként szeretik..ha bekavarnék a szüleim magukat okolnák hogy nem vettek észre semmit,a 2 fiút a család kitagadná..ez mire lenne jó?

Ugysem lehet változtatni azon ami megtörtént:( inkább szenvedek csendben,mint hogy mások élete az én nevemhez tapadjon..tudom nagyon elszurták..nem szabad,es nem is kellene ilyet csinálni..de nem lenne bátorságom elmondani+mellé durva lelkiismeret furdalásom is lenne:-( tehát..nem tudom..

2017. okt. 14. 21:42
 26/32 A kérdező kommentje:

21:28-as ,,Elmesélted a szüleidnek,ők meg nem tettek semmit.Etesd a nénikédet!,,


Nem azt mondom hogy nem tettek semmit,de az unokatesom valószínűleg kibeszélte magát belőle..egy 3-éves vs 12 éves kinek hinnének gondolkodj el..

2017. okt. 14. 21:46
 27/32 anonim ***** válasza:
46%
Nem.Te gondolkodj el,hogy miért is olyan ingerszegény az életed,hogy ilyen idióta sztorik kamuzásával kell töltened az idődet.
2017. okt. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
Utolsó..beteg vagy..ki az akinek ennyi ideje lenne?Szerinted pocsékolnám ra az időm ha nem lenne igaz..:-( El lehetsz tévedve..Szerinted így 13 évesen felvételik,szóbelik,Angol nyelvizsga előtt biztos elre lenne időm hogy ilyen kitalálciókat gyártsak..Sajnos utoljára írom hogy IGAZ többször nem írom le..miért magyarázkodjak? Szerinted ilyenbe jó lenne hazudni? Örülnék ha agyszülemény lenne,akkor nem járna folyton ezen az agyam napi 24 órában..
2017. okt. 14. 22:37
 29/32 anonim ***** válasza:
78%

"Vannak gyerekeik"... tudod az ilyen ha egyszer megteszi, akkor megteheti a saját gyerekével is! Normális vagy?

És azzal még jobban nem fog lebukni, mert úgy vannak vele az emberek, hogy bíznak benne! És ez HIBA!

2017. okt. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Hát ez borzalmas.


Simán el tudom képzelni azt is, hogy olyan debil a család, hogy azok ketten ezt egymás közt is megbeszélték és egyik adott ötletet a másiknak. Meg azt is, hogy a szüleid nem igazán képesek, vagy nem akarják elhinni majd a dolgot (akaratlanul is), mert így kényelmes nekik.


Te erről nem tehetsz és nem lehet a te hibád ez, ezt neked is tudnod kell és tudod is. Nincs miért szégyenkezned. És neked mindenképpen segítségre van szükséged.


Van iskolapszichológus a sulidban? Bizonyára nem nagy ász, ha egy iskolában dolgozik fillérekért és nem valahol óránként kér el 10ezer forintot, de kezdetnek nem rossz, aztán remélhetőleg beszélgethetsz egy megfelelőbb gyerekpszichológussal is

2017. okt. 16. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!