Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki segítsen legyszi?

Valaki segítsen legyszi?

Figyelt kérdés

Szóval most 13 éves vagyok,és kezdtek emlékek eszembe jutni amit az egyik tavoli rokonom tett: Arra emlékszem hogy sokat volt itt nyáron nálunk,a szüleim biztak benne,a szüleim szerint nagyon ,,szerettem,, úgymond rajongtam érte,mikor ez a eset megtörtént 5-6 éves lehettem,arra emlékszem hogy egyedül maradtam vele(a szuleim dolgoztak,tesóm nincs),együtt néztük a tvt a vendégszobában,és azt kérdezte hogy rám hajthatja e a fejét(az alsó hastájékomra) erre azt válaszoltam hogy igen(naív voltam ekkor,es nem láttam ebben semmi kivetnivalót) ezután elkezdett fogdosni...Benyukált a bugyimba..emlékszem arra az érzésre hogy teljesen lefagyok és fekszek mint a cövek..utánna bedugdosta az ujjit..ezek után ebből az esetből nem emlékszem semmire,csak ennyire...ez az emlékre nem emlékeztem,csak most jött elő..Az évek során többször találkoztam vele,és megöleltem.. Ha emlékeztem volna elkerulom.. 2 napja folyton sírok mit csináljak? A szüleimnek nem szeretném elmondani,mert akkor rosszba lennének a szüleivel..nem szeretnék bekavarni..így 6-7 év után:(

És az a baj hogy kezdett beugrani még egy eset.. (Másik rokon)

Ekkor 3-4 éves lehettem és ő kényszerített hogy fogjam meg,és hogy vegyem a számba...

Valaki segítsen!!!!

Szörnyen érzem magam...

Folyton sírok...és folyton azon gondolkozok mi lett volna ha az első estnél nemet mondok.😥😥😥😥

S.O.S

Ilyen esetben mit csináljak? Ne mondjam el senkinek?



2017. okt. 14. 18:15
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:

Bocsánat,a helyesírási hibákért..

Folyton azon gondolkozok mi lett volna ha azt mondom: nem hajthatod rám a fejed*

2017. okt. 14. 18:17
 2/32 A kérdező kommentje:
Meg azon,ezek miert velem történtek?Az egész az én hibám?:((
2017. okt. 14. 18:19
 3/32 anonim ***** válasza:
85%
Ha ez valóban így van, akkor azonnal fel kell őket jelenteni!
2017. okt. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
De nem szeretnék bajt okozni..
2017. okt. 14. 18:22
 5/32 anonim ***** válasza:
93%
Jézusom, nagyon beteg rokonaid vannak! Ha az én gyerekem lennél, én nagyon is szeretném, ha elmondanád nekem! Nem érdekelne kivel lennék rosszban, ilyet senki se tegyen! A te döntésed, de én azt tanácsolom, hogy mondd el.
2017. okt. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
86%
Ha valóban megtörtént esetekről van szó, minél előbb szólj a szüleidnek, és ahogyan a 3. válaszoló is javasolta, tegyetek feljelentést.
2017. okt. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
De mi lenne az ő életükkel?:( ekkor az egyik esetnél az elkövető 16-17 éves lehettet,a másiknál 12
2017. okt. 14. 18:27
 8/32 A kérdező kommentje:
A másik* 12
2017. okt. 14. 18:27
 9/32 anonim ***** válasza:
87%
Ne az ő életük érdekeljen, ők rosszat tettek és ezt te szenveded meg. Megérdemlik, hogy kiderüljön az igazság!
2017. okt. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
92%

Mindig te magad legyél a legfontosabb. Ne foglalkozz azzal, hogy nekik milyen lesz az élete, mert ők sem foglalkoztak veled. Ha foglalkoztak volna, akkor ugyanis nem tették volna ezt veled. Ha ezt most nem kezeled helyesen, neked szenvedés lesz az életed. Felnőtt korodban is rettegni fogsz emiatt, tönkreteszi a gyermekkorodat is (ahogy azt már tapasztalhatod is magadon), egy megkeseredett, szomorú ember leszel. Nem leszel boldog.


Ezt itt és most kell helyre tenni, nem várhat egy percet sem, mert minél tovább titkolod, annál jobban sérül a lelki világod. Ha nem mered elmondani a szüleidnek vagy félsz, hogy nem tudnád elmondani, mutasd meg nekik ezt a kérdést.


A legrosszabb, amit tehetsz az, hogy nem mondod el senkinek.

2017. okt. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!