Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki segítsen legyszi?

Valaki segítsen legyszi?

Figyelt kérdés

Szóval most 13 éves vagyok,és kezdtek emlékek eszembe jutni amit az egyik tavoli rokonom tett: Arra emlékszem hogy sokat volt itt nyáron nálunk,a szüleim biztak benne,a szüleim szerint nagyon ,,szerettem,, úgymond rajongtam érte,mikor ez a eset megtörtént 5-6 éves lehettem,arra emlékszem hogy egyedül maradtam vele(a szuleim dolgoztak,tesóm nincs),együtt néztük a tvt a vendégszobában,és azt kérdezte hogy rám hajthatja e a fejét(az alsó hastájékomra) erre azt válaszoltam hogy igen(naív voltam ekkor,es nem láttam ebben semmi kivetnivalót) ezután elkezdett fogdosni...Benyukált a bugyimba..emlékszem arra az érzésre hogy teljesen lefagyok és fekszek mint a cövek..utánna bedugdosta az ujjit..ezek után ebből az esetből nem emlékszem semmire,csak ennyire...ez az emlékre nem emlékeztem,csak most jött elő..Az évek során többször találkoztam vele,és megöleltem.. Ha emlékeztem volna elkerulom.. 2 napja folyton sírok mit csináljak? A szüleimnek nem szeretném elmondani,mert akkor rosszba lennének a szüleivel..nem szeretnék bekavarni..így 6-7 év után:(

És az a baj hogy kezdett beugrani még egy eset.. (Másik rokon)

Ekkor 3-4 éves lehettem és ő kényszerített hogy fogjam meg,és hogy vegyem a számba...

Valaki segítsen!!!!

Szörnyen érzem magam...

Folyton sírok...és folyton azon gondolkozok mi lett volna ha az első estnél nemet mondok.😥😥😥😥

S.O.S

Ilyen esetben mit csináljak? Ne mondjam el senkinek?



2017. okt. 14. 18:15
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
75%

Akármilesz, szólj valakinek akinek megbízol! Nehéz lesz ennyi idő után bizonyitani, de ha Veled ilyet tettek, fent áll a veszély, hogy más gyermek(ek)is áldozatul esnek/estek nekik :(

Inkább szakadjon meg a jó viszony, de ne hagyd, hogy a most kialakuló személyiséged még jobban sérüljön a félelem miatt szexuális, lelki értelemben!

Szorítok, kérlek,szólj a szüleidnek, vagy valakiben akiben megbízol!

Írd majd meg, hogy mi történt!

2017. okt. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
33%
Na ne már.Most jutnak eszedbe 8-10 éves dolgok.
2017. okt. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
Igen..most eszméltem rá hogy ez valós... Régebben is voltak ilyesmi rémálmaim de nem vettem őket komolyan..de 2-3 hete mindennaposak lettek..így már 4-5* sírva ébredve elgondolkoztam..és egyre több életkép jelent meg..nem baj ha azt hiszem kamu,bárcsak az lenne..és nem enném magam e miatt..
2017. okt. 14. 19:25
 14/32 A kérdező kommentje:
Hiszed*
2017. okt. 14. 19:25
 15/32 anonim ***** válasza:
83%
Mondd el anyudnak. Ez nem normális..
2017. okt. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
79%
Mindenképpen mondd el anyukádnak!
2017. okt. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
73%
Szia, nem semmi, hogy le tudtad írni ezt a dolgot, én sosem írtam le. Velem is nagyon hasonló dolgok (az utóbbi) történtek fiatalkoromban, kétszer is, mint nálad. Én is az elsőre azt hittem, hogy álom, utána ugrott be, hogy emlék. Nem mondtam el az egészet 19 éves koromig senkinek. (Most 20 vagyok.) Az egész gyerekkorom kínszenvedés volt, mindig azt hittem, hogy alapvetően kisebbrendű ember vagyok a többbieknél meg hogy iszonyú ügyetlen vagyok. Szeretném itt és most leszögezni, hogy te semmilyen tekintetben nem vagy hibás. Azt is, hogy magadtól -ha nem mondod el senkinek- sosem fogod tudni feldolgozni, mindig az eszedbe lesz, ahogy most is. Azonban meg lehet tőle szabadulni, én megvallom őszintén, imádkoztam Istenhez, hogy meg tudjak bocsátani, ő erőt adott, azóta új életem van. Szerintem, most rögtön mondd el anyukádnak. Ha nincs hozzá merszed csak mutasd meg neki ezt a szöveget, amit leírtál és menj ki a szobádból, ő biztos segít neked.
2017. okt. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
15%

Teljesen biztos vagy benne, hogy ezek tényleg megtörténtek?

6 évesen a gyereknek már van fogalma arról, hogy hova lehet nyúlni és hova nem. Tudom, nekem is volt egy lány unokatesóm, aki azt akarta, hogy nézzük meg egymás punciját, de nemet mondtam.

Ez így azért elég furcsa, hogy neked 8 év után hirtelen eszedbe jut, hogy a rokonaidról szóló álmaid valójában megtörténtek, és az egyik rokonod megujjazott, a másik rokonod pedig egy másik alkalommal a szádba tette a farkát. Már elnézést, de ilyenekkel nem lehet megvádolni valakit, csak azért, mert te ezt álmodtad, és most úgy érzed, hogy valóság volt.

Te magad írtad, hogy mindig találkoztatok és soha nem emlékeztél ilyesmire, csak most. Nem gyanús?

Ha valamelyik rokonod tényleg molesztált volna, az nem csak egyszer történt volna meg és valószínűleg más is észrevette volna a gyanús jeleket.

Én elhiszem, hogy te a fejedben ezeket tényleg igaznak gondolod. Szólj anyukádnak, hogy ilyeneket ÁLMODSZ a rokonaidról és rosszul érzed magad és segítséget szeretnél.

2017. okt. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:

Utolsó nem álom..Ismétlem tisztán emlékszem már...az illető így belegondolva írtó furán viselkedett velem..sohasem nézett a szemembe..stb.

Utolsó éppen ettől félek hogy senki sem hinne..pedig igaz..a szüleim meg a 2. Esetnél gyanut fogtak hogy valami történhetett így már van egy olyan emlékkép hogy egy kocsiban ülök és kérdezgetnek én meg nevetve mondom el a történteket ők meg kiakadnak..de ebből valószínűleg nem hiszem hogy lett bármi...(jogi eljárás)

2017. okt. 14. 20:50
 20/32 A kérdező kommentje:
Egyre több emlékkép..nekem ez sok...Törölni fogom a kérdést kár volt kiírni..nem szeretném elmondani senkinek,túlságosan szégyenlem magam...Mások életét meg nem akarom tönkre tenni..Ez megtörtént ..így belegondolva a tudat alattimban mindig ott volt..hogy miert utálom ha hozzámérnek..miert félek ,,a fiúktól,,. Meg van a válasz...Ezen változtatni nem tudok..ha elmondanám akkor azzal is szamolhatnék hogy az illetőknek tönre megy az élete..miert erne meg?
2017. okt. 14. 20:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!