Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan dolog amiért most...

Van olyan dolog amiért most rosszkedvű vagy? Ha igen mi az?

Figyelt kérdés
2010. máj. 28. 22:09
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
93%

Nincs barátnőm, nem is volt:(

Meg lett a számban egy seb, fáj és gyakran ráharapok evés közben :S

Meg valszeg pár éve pajzsmirigytúlműködésem van amitől gyakran izzadok mint állat, ezért vizsgán legalább 2 jeggyel rosszabbat kapok.

Meg az osztály is szétesett, szinte már nincsenek barátaim, mindenkivel csak összefutok. :S

Na elég is ennyi :S

2010. máj. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
100%

Rosszkedvű vagyok, mert venni akartam egy tök jól kinéző feltuningolt G&P airsoft fegyvert, megvolt a randevú, megszerveztem már haverokkal erdőbe egy játékot, csak hogy kipróbáljam, erre az eladó ír egy üzenetet, hogy mégsem adja ide.

Rosszkedvű vagyok, mert van az eggyik újam oldalán egy szemölcs, amit megtámadtam a körzőélemmel, azt hittem, hogy végleg kinyirtam, és megérte szenvedni, a bőr ránött a maradványára, csakhogy ujraéledt, és most bőr allatt van, így pedig lézerrel sem lehet kiszedni.

Rosszkedvű vagyok, mert most tök jó helyen élek, tök jól érzem megem, szeptembertől viszont suli miatt mehetek vissza a fele akkora lakásba, mint amibe most vagyok, és mindennap kelhetek korán, mert messze fogok lakni a sulimtól (itt délbe kelek, ott majd 6kor kell).

Rosszkedvű vagyok, mert most hajnalban még fürdenem is kell hajmosással, de ehelyett itt cseszem az időmet írással, és semmi kedvem sincs a kádba menni.

Rossz kedvű vagyok, mert a Nagymamám, akivel eddig annyira jóba voltam, egész nyáron a seggf&j unokaöcsémmel lesz, és engem le se sz@r

Rossz kedvű vagyok, mert ezek most egyszerre az eszembe jutottak.

2010. júl. 19. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Nekem azért van kicsit rosszkedved mostanában mert most kezdtem az egyetemet és a gimiben tök jó kis közösség alakult ki a végére itt meg mindenki másik városban lakik és csak az órákon találkozok velük ott is csak köszönünk egymásnak kb:S
2010. nov. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!