Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan dolog amiért most...

Van olyan dolog amiért most rosszkedvű vagy? Ha igen mi az?

Figyelt kérdés
2010. máj. 28. 22:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%
Nincs rossz kedvem. De ha lenne az azért lenne, mert a barátom nem engem választott. De túl vagyok rajta, eltelt pár hét és szinte örülök neki, mert nála jobbat érdemlek, ő pedig nem érdemel olyan lányt, aki a s.eggét is kinyalta (átvitt értelemben). Szóval nincs rossz kedvem :-)
2010. máj. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
34%
igen. az hogy szüleim már 1 éve igérgetik hogy kapok nagyobb motort, és még mindig nem látok egy szikrányi esélyt se rá hogy legyen ebben a hónapban.
2010. máj. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
92%

jókedvem van,2 év után visszatért az életkedvem,újra vannak terveim az elkövetkezendő pár hónapra,és jól érzem magam,sokat változtam,bánom,hogy a semmire ment el 2 évem...

17 F

2010. máj. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
87%
Nem kellek annak a pasinak,aki nekem kéne...
2010. máj. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
88%
Nem vagyok rosszkedvű, én mindig találok valamit, aminek lehet örülni, de ha rossz kedvű lennék akkor azért lennék rossz kedvű, mert egyszerűen már megint egy olyan hapsi tetszik, aki elérhetetlen. Jól fejbe kellene vágnom magam mostmár :)
2010. máj. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
87%

van :(

most tettem fel emiatt kérdést.

ez az: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


nagyon kivagyok :(:(

2010. máj. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
83%
Szomorú nem vagyok,csak változás előtt állok.A sport a mindenem,viszont kezdődő porckorongsérvem lett.Oda a konditerem a küzdősport.Most gyógytornára járok,hétfőn kiderűl kell e műteni.
2010. máj. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
87%
Igen nagyon szomorú vagyok.A párom nem ért meg engem.Újra rám jöttek a szorongásos rohamok és emiatt már ki vagyok.Egész nap egyedül vagyok és nem beszélget velem.És még sorolhatnám.Lényeg h imádom de úgy érzem ő már nem engem...
2010. máj. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Úgy látom sokan vagyunk pasik miatt kiakadva!

Az a lány aki 3évet volt a barátjával neki írtam, én is ebbe a cipőbe vagyok!

2010. máj. 28. 22:25
 10/23 anonim ***** válasza:
95%
írtam neked privit! megadtam a címem....
2010. máj. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!