Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam ezt el a...

Hogyan mondjam ezt el a barátomnak? Ha megtudja kinyír!

Figyelt kérdés
Pár napja oda adta a telefonja memória kártyáját, hogy rakjam át a számítógépemre a zenéket, képeket, videókat mert az ő telefonja egy ideje nem jelzi a kártyát. (neki nincs számítógépe) Szóval az adatokat szerette volna megőrizni, aztán egy másik kártyára átrakni a gépről. Egyébként a memória kártyát a tesóm telefonja sem érzékelte, így a gépre sem tudtuk rárakni a cuccait. Na de a lényeg: elveszítettem a memória kártyát! Elraktam a szokásos helyre ahová raktam, és emlékeim szerint azóta nem szedtem elő! És nincs meg! Tudom, hogy ez most így olvasva nem tűnik nagy dolognak, de a barátom komolyan megkért hogy vigyázzak rá nagyon, ne hagyjam el mert nagy baj lesz. Mi a francot csináljak? Hogy adjam neki elő? Félek hogy nagyon megharagszik és nem fog rámbízni semmit és hülyének fog nézni (tudom az vagyok). Mit tegyek hogy ne haragudjon? Komoly válaszokat légyszíves! 22/L a barátom 25
2010. máj. 28. 20:14
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
22%

Vegyél addigra egy ugyanolyan SD kártyát, és mondd azt hogy eltűntek rola a cuccok.

Vagy szólj a

TEXASI LÁNCFŰRÉSZESNEK,

az megoldja a gondjaidat!

2010. máj. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:

Igen én is azon gondolkodtam hogy úgy adom elő mintha megcsaltam volna aztán hátha örül hogy nem is az történt hanem a memóriakártya veszett el... hátha. Jaj de mérges vagyok. Aranyosak vagytok hogy ennyien írtok.

Akkor ha másik teló se érzékelte akkor maga a kártya már semmit sem ért?

2010. máj. 28. 20:35
 23/39 anonim válasza:
100%
nem igazán....
2010. máj. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:
Mi nem igazán?
2010. máj. 28. 20:43
 25/39 anonim ***** válasza:
49%
Ne haragudj, de tényleg hülye voltál. ha rádbíznak valamit, akkor 2x is meg kell nézned, hova teszed le. de most már ez mindegy. vegyél egy nagy levegőt és mondd meg az igazat a barátodnak, ha leb.sz, megérdemled jogosan, ne mentegetőzz.
2010. máj. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan pici dolgok, mint pl a memóriakártya, hogy annyira pici darab, hogy átsimítod rajta a kezed, de ha bent van egy gyűrődésben vagy egy varratnál akkor észre se lehet venni. Ilyen velem már sokszor előfordult, pl egy tollkupakkal, hogy ey táskazsebet végigkaparásztam, és később kiderült, hogy mégis ott volt. Nézd át a többi ruhád zsebeit, vagy a másik számítógépnél, gépasztal alatt. Kérdezd meg tesód, ő mit látott, hol van?
2010. máj. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
100%

Ott van az valahol a lakásban!!! Ne csak te keresd, hanem más is, mert te már ideges vagy, lehet, hogy mindig átsiklasz felette...


Egy kártya az egy kártya bármi is volt rajta, ha ezért még másnap is mérges lesz, megette a fene...

2010. máj. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, minek taktikázni.. Mi van,ha jól pofán vág azért,hogy körítesz?

Megkért,hogy vigyázz a kártyára? Nem tetted? Akkor legyen gerinced ezt így ahogy leírtad, bevallani..

2010. máj. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
100%
Úgy imádom, mikor az emberek így utólag nagyon tudják, hogy "vigyázni kellett volna rá te hülye." Mert senki mással nem történik semmilyen baleset, hiszen ők tökéletesek
2010. máj. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:

Egyszerű. Tudod milyen volt a memoriakártya, nem?(tipus, hány MB-os stb).

Veszel egy ugyanolyat, és ha nem érzékelte a képeket egy telo sem akkor nem fogsz lebukni hogy az egy üres memoriakártyát adsz oda.

És azt mondod, hogy a te géped, telod sem érzékelte.

Ennyi.


Egyébként én a saját memoriakártyámat tettem ugy el hogy a mai napig nem találom (3honapja).

Pedig olyan helyre tettem ahol azt mondtam hogy "ide teszem mert itt ugyis megtalálom" :)

2010. máj. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!