Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam ezt el a...

Hogyan mondjam ezt el a barátomnak? Ha megtudja kinyír!

Figyelt kérdés
Pár napja oda adta a telefonja memória kártyáját, hogy rakjam át a számítógépemre a zenéket, képeket, videókat mert az ő telefonja egy ideje nem jelzi a kártyát. (neki nincs számítógépe) Szóval az adatokat szerette volna megőrizni, aztán egy másik kártyára átrakni a gépről. Egyébként a memória kártyát a tesóm telefonja sem érzékelte, így a gépre sem tudtuk rárakni a cuccait. Na de a lényeg: elveszítettem a memória kártyát! Elraktam a szokásos helyre ahová raktam, és emlékeim szerint azóta nem szedtem elő! És nincs meg! Tudom, hogy ez most így olvasva nem tűnik nagy dolognak, de a barátom komolyan megkért hogy vigyázzak rá nagyon, ne hagyjam el mert nagy baj lesz. Mi a francot csináljak? Hogy adjam neki elő? Félek hogy nagyon megharagszik és nem fog rámbízni semmit és hülyének fog nézni (tudom az vagyok). Mit tegyek hogy ne haragudjon? Komoly válaszokat légyszíves! 22/L a barátom 25
2010. máj. 28. 20:14
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
Sok olyan videó is volt rajta amin ő van, a kislánya szóval ilyen magán jellegű videók, képek. :(
2010. máj. 28. 20:21
 12/39 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki, hogy nagyon sajnálod és tudod mennyire balf.sz voltál. ne mentegesd magad, hogy de hát te megpróbáltál rá figyelni és nem érted, hogy veszhetett el, mert ez marha idegesítő még pluszba ilyenkor. ha lehiggadt, próbáld kiengesztelni valahogy, hogy hogyan az nem tudom, te ismered.

azért én a helyedben még átvizsgálnám a helyiséget, ahol vélhetőleg elveszett, valamint átkutatnám a táskáimat, ruháim zsebeit. fordíts fel a szőnyegeket is, nézd meg mindenhol, de tényleg mindenhol. nem az utcán szórtad el vagy máshol, akkor a lakásban kell lennie.

2010. máj. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim válasza:
43%
A szex sok mindent megold...
2010. máj. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
85%

Légy taktikus. Add elő úgy, hogy örüljön neki. :)

Kezd el mondani, hogy valami fontosat akarsz közölni vele. Kezd el mondani, hogy valami olyat tettél amit nem lett volna szabad. Ami alapvetően rengeti meg a bizalmat benned. Ami félsz tönkreteheti a kapcsolatotokat, stb.... ilyenkor mire gondol az ember? arra hogy megcsaltad.

Kész felüdülés lesz hallani neki, hogy az amúgyi is szar memóriakártya veszett csak el. :)

2010. máj. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
100%
Csak úgy nem tűnhetett el. Nem nőtt ki a lába, hogy elszaladt volna. Olyan pici az a memóriakártya, hogy biztos megvan, csak nem találod. Lazíts, foglalkozz valami mással, és utána próbáld ismét keresni. Gondold végig, hogy mire emlékszel konkréten, mikor-hol volt a kezedben. Biztos, hogy be fog ugrani, hova tetted. Lehet, hogy leesett a padlóra, szőnyegre, egy lépéssel valaki odébb rúgta tán? Valami alatt nem lehet becsúszva. Amíg rágörcsölsz, nem lesz meg. Nyugi, valahol ott van.
2010. máj. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
37%
Amúgy a én a pendrive-omat hagytam el pár hónappal ezelőtt, már én is tűvé tettem érte mindent, de nem találom:S ebben az esetben csakis magamat okolhatom, de ha más kúrta volna el, hát baromi pipa lennék rá, az tuti. tele volt nekem is pótolhatatlan képek, videók százaival...
2010. máj. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
100%

"szia! basszus nagyon sajnálom ami történt, de elhagytam a memória kártyát amit rámbíztál. nem volt szándékos és hidd nagyon bánt a dolog. még nem adtam fel, keresem hátha"

indításnak szerintem jó

aztán engedd el ezt az egész gondolatot és próbáld ki az intuíciódat.

a párom agykontrolon tanulta a technikát, hogy három ujj (hüvelyk, mutató, középső) összetesz,mintha jógáznál vagy magyaráznál vagy hasonló:)aztán kezd el így jönni menni. és talán működik nálad is. bármi bevillan még ha a legbénább hely is, nézz utána.

a kislányom lova így került elő a 40 centis hó alol lenyúlt és ott volt

nem szeretném túlmisztifikálni, lehet,hgy csak mázlija volt, de talán segít :)


a megmondásban pedig az egyenes út a legjobb, mint egy ragtapasz.ha gyorsan határozottan letéped, egy picit fáj és túl vagy rajta. Ha variálsz, kaprigálod, hosszasan szenvedsz tőle és még undormány ragacs is marad a bőrödön :)

ne félj tőle. ő is csak ember, ezzel már nem tehettek semmit :)

2010. máj. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
100%
Majd mond el hogy-hogy reagált.
2010. máj. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
100%

ha a gépre nem tudod feltenni, neki meg már amúgy se kell... a zenék nem pótolhatatlanok, a képek viszont sajna igen.

próbáld megkeresni, nem tűnhetett csak úgy el a 4. dimenzióban. ha meg nincs meg, biztosan megbocsát neked, ha szeret, nekem már 2 memóriakártyám ment tönkre, tele képekkel, amik kellettek volna, de túléltem. esetleg lepd meg egy nagyobb memóriakártyával (persze nem minden telefonba lehet 4 vagy 8 gigásat belerakni =/). de az a minimum, hogy egy újat vegyél neki.

2010. máj. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
100%
Szép kilátások,ha egy elveszett kártya miatt kinyír! Amint írtad az a kártya teljesen tönkrement, ha nem lehetett róla letölteni semmit, akkor egy semmi veszett el. Mond el neki őszintén,ha nem találod meg, hogy igaz pótolhatatlan dolgok voltak rajta őszerinte, de sajnos, ha elveszett, ha nem azzal a kártyával már eleve nem lehetett volna semmit kezdeni. Ami rajta volt odaveszett.
2010. máj. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!