Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam ezt el a...

Hogyan mondjam ezt el a barátomnak? Ha megtudja kinyír!

Figyelt kérdés
Pár napja oda adta a telefonja memória kártyáját, hogy rakjam át a számítógépemre a zenéket, képeket, videókat mert az ő telefonja egy ideje nem jelzi a kártyát. (neki nincs számítógépe) Szóval az adatokat szerette volna megőrizni, aztán egy másik kártyára átrakni a gépről. Egyébként a memória kártyát a tesóm telefonja sem érzékelte, így a gépre sem tudtuk rárakni a cuccait. Na de a lényeg: elveszítettem a memória kártyát! Elraktam a szokásos helyre ahová raktam, és emlékeim szerint azóta nem szedtem elő! És nincs meg! Tudom, hogy ez most így olvasva nem tűnik nagy dolognak, de a barátom komolyan megkért hogy vigyázzak rá nagyon, ne hagyjam el mert nagy baj lesz. Mi a francot csináljak? Hogy adjam neki elő? Félek hogy nagyon megharagszik és nem fog rámbízni semmit és hülyének fog nézni (tudom az vagyok). Mit tegyek hogy ne haragudjon? Komoly válaszokat légyszíves! 22/L a barátom 25
2010. máj. 28. 20:14
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%

Ha 3 kütyü sem érzékeli valószinűleg rossz is volt...

Ha ez vigasztal.

2010. máj. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim válasza:
14%
Ha tudod, h hülye vagy, ne csodálkozz...
2010. máj. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%
Keresd tovább, minnél alapossabban, mindehol. nem hagytad a mobilban, vagy olyan helyen ahol nem is gondolnád? Mindensetre ha nem lesz meg, minimum hogy vegyél neki egy újat.:-S
2010. máj. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
Én tanácsot kértem de mindegy.
2010. máj. 28. 20:18
 5/39 anonim ***** válasza:
82%
Akkor már az adatokat áttetted a gépre??? ezt nem teljesen értem...mert ha már fent vannak a gépen az adatok, akkor szerintem nincsen olyan nagy baj. De az új kártyáját azért inkább vedd meg te.
2010. máj. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%
Jobb lesz, ha minnél hamarabb bevallod, hogy nem tudod hová lett, előbb-utóbb csak megbékél.
2010. máj. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Köszi 3. válaszoló. Keresem, de foggalmam sincs hol keressem tovább. Persze, veszek neki egy újat, csakhát, a rajta lévő dolgai... azokat nem vehetem meg sehol. :(
2010. máj. 28. 20:19
 8/39 anonim ***** válasza:
100%

Előző válaszoló vagyok.

Amúgy meg elég gáz lehet, ha a pasid, vagy akkor is ha csaksima fiú-lány barátság van köztetek, hogy egy memóriakártya miatt borul össze a "harmóniátok".

2010. máj. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
Nem bírtam át tenni a gépre mert másik teló sem érzékelte a kártyát!
2010. máj. 28. 20:20
 10/39 anonim ***** válasza:
100%
"de a barátom komolyan megkért hogy vigyázzak rá nagyon, ne hagyjam el mert nagy baj lesz", szívességet kér és fenyegetőzik közben. Basszus. Ez legalább akkora baj, mint hogy elvesztetted a kártyát.
2010. máj. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!