Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szeretem mar a pqrom! Mit...

Nem szeretem mar a pqrom! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem erdekel mikor jon haza, nem erdekel kivel van, mit csinal... Nem kivanom, eszembe se jut odabujni hozza, megolelni, megpuszilni. 25 eves vagyok, ugy erzem, ellebecolom az eletem. Viszont van egy 4 eves kisfiunk, es mivel en ejjel dolgozom, nem tudom kire hagyni a gyermekemet, csak ra. Nem tudom elvinni az oviba, mert nem erek haza addig. Plusz, tudom hogy szemetseg, de penzugyileg sem jonnenk ki csak az en fizetesembol :( kilatastalan a helyzet... Tudom hogy fizetne gyerektartast, imadja ot, igy biztosan segitene, ha mas nem ruhat venni neki... De erre nem lehet tamaszkodni, ki tudja mikor jon egy no, aki ledumalja arrol hogy koltson a gyerekere. A gyerektartas meg fillwres tetel lenne, ugyanis 4 oraban van bejelentve.
2017. okt. 4. 12:05
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
92%

Mit tudsz tenni, de most komolyan.

Sok lehetőség nincs.

Marad ez, és igyekszetek hozzá jópofát vágni, hogy 24 évesen véget ért az élet.

Megpróbáltok javítani a házasságon.

Elválsz, és igyekszel nem éhenhalni a gyerekkel.

Elválsz és keresel valami balekot, aki bevállal a gyerekkel, csupán az anyagiak miatt. (Ugyanez, mint most, csak más farok jár benned.)

Nem válsz el, de szeretőt tartasz, amíg le nem buksz, és akkor válik a férjed. Folytatás: lásd mint fent.

Nem válsz el, de már keresed a következő balekot, aki bevállal a gyerekkel és oda tudsz költözni, csupán az anyagiak miatt.


Igazából van még egy olyan forgatókönyv, hogy dolgozol és tanulsz, hogy minél hamarabb függetlenedni tudj a férjedtől, váltok, költöztök, és boldogan élsz a gyerekkel, amíg szerelmes nem leszel.

De ez ugye túl melós.

2017. okt. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam, hogy az egesz elettortenetemet le kell irnom, de ezek szerint le kell... 3 ev mulva lesz erettsegim, suliba jarok nappal heti 3*. Probalkozom, de 3 ev meg nagyon nagyon messze van. Es az nem gerinctelenseg, hogy 3 evig az o penze is benne van abban, hogy tanulok, aztan az elso adando alkalommal kirakom, mert mar megelunk a lanyommal is ketten? Amugy olyan jo, hogy itt minden no vezeto, tutifix munkahelye van, ahonnan soha az eletben nem rugjak ki, mert akkor ugye ott tartanal, ahol most en. Es osszak majd neked is az eszt, hogy minek szultel csupasz seggre... Hogy penzehes vagyok? Hahahahaaaa. Koszi, jot rohogtem. A ferjem konkretan 170 ezret keres, amibol 4 vegrehajtast fizet, ez 4*15.000. Lehet szamolgatni, mennyire sok penze van, amitol en penzehes szajha vagyok...
2017. okt. 4. 14:53
 13/22 A kérdező kommentje:
Ja, a haz az enyem. Szoval ilyen problema nincs, hogy melyik pasinal csovezzek a gyerekemmel. De attol, hogy van hol laknom vele, meg van a szamlakra penzem, tobb nem marad...
2017. okt. 4. 14:55
 14/22 anonim ***** válasza:
78%

Nem csoda, hogy ilyen nehezen lesz meg az az érettségi...

Vagy nyelsz tovább, és akkor van mit ennie a gyereknek, és van aki figyel rá, amíg dolgozol.

Vagy beadod a válást, és jönnek a megélhetési problémák, megy a mindennapos küzdelem, hogy kire bízd a gyereket, de ha jut rá idő és energia, kereshetsz olyat, akivel van kedved kefélni.

Mit nem tudsz érteni ezen?


Vagy addig írsz ki minden nap kérdést, amíg végre jelentkezik álmaid gazdag lovagja fehér Mercin?

Olyan itt nincs.

Legfeljebb kapsz pár privátot azoktól, akik egyszer megdugnának. A való életben is legfeljebb erre számíthatsz: egy csóró, megélhetési gondokkal küzdő anya kevés pasi álma, akármilyen jó formában van.

2017. okt. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
39%

"Amugy olyan jo, hogy itt minden no vezeto, tutifix munkahelye van, ahonnan soha az eletben nem rugjak ki, mert akkor ugye ott tartanal, ahol most en."


Hát mondjuk érettségije valszeg minden hozzászólónak megvolt gyerekvállalás előtt, de már mindegy. Ha ennyire szar helyzetben vagy, akkor vagy bírd ki, amíg tanulsz és rendbehozod az életed, vagy költözz külön és ő nevelje a gyereket.

2017. okt. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
72%
25 eves vagy, 28 evesen lesz erettsegid. ez azert nem mindennapos. a nők nagyresze nem vezetőpozicióban van, de gyereket a tanulmanyok befejezese utan vallalnak, fix jövedelemre, olyan allassal, ahol meg tudjak oldani, hogy hozzak/vigyek a gyereket. es ha nem jo a hazassaguk, igy el tudnak valni. neked a jelen helyzetben semmi eselyed erre. igy, hogy az iskoladat is ő fedezi, meg kiszolgaltatottabb helyzetben vagy. nincs tippem... sulit mondjuk megprobalhatnad meggyorsitani, ket rokon is 2 ev alatt csinalta meg az erettsegit. akkor legalabb egy evvel beljebb vagy.
2017. okt. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
52%
Kérdező, de igen, pénzéhes vagy, hiszen a pasi pénzére apellálsz. És a legtöbb nővel nem történik meg hogy ott tartson mint te, mert nem a semmire szül, van megtakarítása stb.. nekem konkrétan saját lakásom, és másfél milliós megtakarításom, még a házasság előttről. Bár ehhez z is kellett hogy ne 16 évesen szüljek, nulla munkaviszonnyal.
2017. okt. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
44%

Keress egy gazdag fszit és lépj le.

Vagy csald meg fűvel-fával a pasid és maradj mellette a pénzéért.

Mindegy mit teszel, hányingerkeltő anyagias retek kva vagy. Az ilyenek miatt mint te, szégyellem magam, hogy nő vagyok!

2017. okt. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
79%
Hamar kislány lett abból a 4 éves kisfiúból.. O.o
2017. okt. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Keress egy mellék állást. Amit otthon tudsz csinálni a gyereked mellett. (Aki nekem sem világos már hogy kisfiú vagy kislány)

Ha gondolod privátban tudok segíteni.

2017. okt. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!