Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szeretem mar a pqrom! Mit...

Nem szeretem mar a pqrom! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem erdekel mikor jon haza, nem erdekel kivel van, mit csinal... Nem kivanom, eszembe se jut odabujni hozza, megolelni, megpuszilni. 25 eves vagyok, ugy erzem, ellebecolom az eletem. Viszont van egy 4 eves kisfiunk, es mivel en ejjel dolgozom, nem tudom kire hagyni a gyermekemet, csak ra. Nem tudom elvinni az oviba, mert nem erek haza addig. Plusz, tudom hogy szemetseg, de penzugyileg sem jonnenk ki csak az en fizetesembol :( kilatastalan a helyzet... Tudom hogy fizetne gyerektartast, imadja ot, igy biztosan segitene, ha mas nem ruhat venni neki... De erre nem lehet tamaszkodni, ki tudja mikor jon egy no, aki ledumalja arrol hogy koltson a gyerekere. A gyerektartas meg fillwres tetel lenne, ugyanis 4 oraban van bejelentve.
2017. okt. 4. 12:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem így együtt lenni valakivel értelmetlen. Megoldás: keresel másik munkát. Ha keresel, találsz. Lehet, még a fizetés is jobb lenne. Aztán a párodnak szintén másik munka kellene. De mondjuk kérdés, hogy tényleg 4 órát dolgozik-e vagy csak annyira van bejelentve?

Esetleg nem lehetne, hogy leüljetek megbeszélni a dolgot? Feléleszteni a régi tüzet?

2017. okt. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
75%
Beszéljétek meg. Ha annyira szereti a gyerekét, akkor megegyezhettek abban, hogy Ő neveli majd, nála lesz. Te meg akkor lehetsz vele, amikor akarsz ill. tudsz.
2017. okt. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
88%

Parkapcsolati trening, stb, ezert van. El kene mennetek kettesben (de harmasban is lehet) valahova pihenni. Szerintem Te nem a parod nem szereted, csak a rutinba faradtal bele... De meg ha ugyis lenne, akkor is mar ot valasztottad ferjul, gyereked apjaul, akkor nem valni kell az elso depressziohullamra, hanem megprobalni beszelni egymassal, megoldani a dolgokat.

Mindig van megoldas csak akarni kell es keresni.


Az legitim valook, ha durvasag, bantalmazas, hazugsag stb van egy kapcsolatban, az ha raunsz a masikra, az barmilyen gyakori is lett manapsag, nem az.

2017. okt. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
23%
Utolsó, meg szerinted az ilyen anyagias nő mint a kérdező majd fizetne gyerektartást?
2017. okt. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
73%

Így jártál.

Igazából nincs sok lehetőséged, legfeljebb megvárod, amíg a párodnak elege lesz egy ilyen fapi.nából, keres mást, akinek van kedve megölelni, aztán lehet csomagolni és húzni a búsba, gyerekestől.

Nem máséval verem a csalánt, voltam én is elvált anya. Nem úgy kell gyereket vállalni, hogy el se tudod tartani.

Semmilyen lehetőséged nincs. Egyedül nem éltek meg, úgyhogy marad az, ami most van.

Csak közben sűrűn imádkozz, hogy a párod bele ne unjon, mert ő nem fog ennyit tépelődni, mielőtt kidob.

2017. okt. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
52%

"szerinted az ilyen anyagias nő mint a kérdező majd fizetne gyerektartást?"


Attól anyagias hogy nem lép ki egy szar kapcsolatból hogy a gyereke ne nyomorogjon?

2017. okt. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
53%
Utolsó, ezért nem kell csupasz fenékre meg a férj pénzére szülni, és akkor nincs ilyen dilemma.
2017. okt. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
58%
Hát igazán.. szegény férj marhára nem volt benne hogy mire lesz a gyerek, ő vétlen. Egyébként egyetértek hogy a semmire nem kell szülni, de itt is két emberen múlt- a pasi sem áldozat.
2017. okt. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
86%

8: a ferj lehet nem is tud semmit az egeszrol, gyereket csinalt egy nonek akit szeret, a gyereket a no szerint is imadja, dolgozik... A minimum hogy szolni kene neki hogy valami nem stimmel, mielott lelep.

Ott is lehet a gond, ha a ferj elvarja, hogy a no csinalja pl az osszes hazimunkat, mivel o ugyis otthon van napkozben, ezt ugye nem tudjuk. Ha igy van, akkor en se lepodnek meg rajta, hogy kb elni sincs kedve vegigdolgozott ejjel meg vegigmelozott (fozes mosas takaritas) nappal utan.

2017. okt. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy sokkal könnyebb helyrehozni ezt,mint valakivel nulláról újra kezdeni úgy, hogy tőle már van gyereked.

Tapasztalat.

2017. okt. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!