Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szeretem a húgomat és...

Nem szeretem a húgomat és félek tőle! Szerintetek ez nem abnormális?

Figyelt kérdés

13 éves húgom van, de néha úgy viselkedik mint egy 5 éves, máskor meg mint egy 20 éves. Gyerekként is sokszor csinált csúnya dolgokat, de mostanában meg főleg! Terrorban tartja a gyengébb osztálytársait, a kisebb gyerekeket is bántja.Már hívtak össze miatta rendkivüli osztályfőnökit, de a szüleim szerint ez túlzás, mert "csak gyerek, majd kinövi". Itthon is mindenkit direkt bánt, máskor kedves és együttérző, de pillanatok alatt átváltozik egy önző, egoista, nem törődöm csajjá. Egyszer nem segítettem neki a matekháziban, mert nem tudom én sem annyira a geometrikát és a combomba vágta a körzőt.A szüleim meg sem büntették! Pedig tetanuszt is kaptam. Aztán egyik napról a másikra meghalt a hörcsögöm és egy vitánál mosolyogva közölte, hogy csipőspaprikát etetett vele, hogy baja legyen. :( Anyáék szerint abba nem halhatott bele, de akkor is bántotta! És mi mástól lett volna? Ha nem miatta pusztult el se normális :( Mikor kicsi volt is nem lehetett tőle pl.házi állatunk, mert mindig megfolytotta őket. (Kiskacsa, liba ilyesmiket).

Múlthét szombaton meghalt a mamánk, mindenki gyászolja, nagyon hiányzik ő meg olyanokat mondd, hogy legalább megörököljük a hazát meg, hogy majd beleköp a koporsójába. Nagyon szeretett minket mama, nem tudom mi oka lenne ilyesmire. Ha mondom a szüleimnek, hogy kezdjenek valamit vele engem szidnak meg, mert kiálhatatlan vagyok. Nem szeretem őt, egyenesen félek neki nemet mondani, mert mindig megbosszúlja valahogy. Volt, hogy hubabubát tett éjjel a hajamba, mert irigyelte, hogy szép hosszú és miatta le kellett vágatni!

Lehet, hogy csak azért ilyen, mert neveletlen de mi van ha mentális betegség és anyáék nem veszik komolyan?

Apukám családjában van hasonló beteg, ez nem örökrödhet?


2017. ápr. 4. 15:28
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
97%

A leírás alapján esélyes, hogy pszichopata. Másnéven antiszociális személyiségzavara van. Nézz utána.

De ha nem is ez probléma, akkor is el kéne vinni egy pszichológushoz. Ez már nemcsak neveletlenség.

2017. ápr. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 TR75 ***** válasza:
95%
#1 +1
2017. ápr. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
95%
Agybeteg.
2017. ápr. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem is mentális betegsége van. Jobb lenne, ha a szüleid komolyan vennék, mert lehetnek még komoly meglepetések(:
2017. ápr. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem is pszichopata és nem a lightosabb fajta. Ne lepődjetek meg ha börtönben köt ki az antiszociális viselkedés-e miatt, esetleg olyan karriert fut be mint Dahmer. Ő is csak kisállatokkal kezdte.
2017. ápr. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Megmutatom anyáéknak ezeket a válaszokat, hátha így jobban belegondolnak, hogy ezek nem csak gyerekes dolgok amiket ki tud nőni.
2017. ápr. 4. 16:29
 7/27 anonim ***** válasza:
96%

Hát pedig jó lenne, ha komolyan vennék, minden pszichopata és gyilkos állatokkal kezdi. Milyen jóérzésű ember tud bántani védtelen állatokat?

Amúgy a körzős és rágós esetnél úgy b..asztam volna pofán, hogy csak nyekkent volna, baromi türelmes egy ember vagy.

2017. ápr. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy mentálisan beteg. Már most elég közveszélyesnek tűnik, ha megfelelő kezelés nélkül nő fel, valószínűleg csak egyre rosszabb lesz. A kisállatok meggyilkolása elég egyértelműen jelzi, hogy a másik élete számára semmit nem ér.
2017. ápr. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen mentálisan beteg a húgod. Nem fogja kinőni.. Szegény hörcsög. :(

Arra hogy reagáltak a szüleid, amikor közölte, hogy bele fog köpni a mamátok koporsójába?

2017. ápr. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
örökölhető és szüleid hiába próbálják tagadni, húgod sajnos egy manipulatív kis dög. orvos kéne neki, mert valami gondja van. 13 éves gyerek nem csinál ilyeneket. osztálytársait én felbuzdítanám, hogy kapják el suli után, hátha kicsit tanul belőle
2017. ápr. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!