Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szeretem a húgomat és...

Nem szeretem a húgomat és félek tőle! Szerintetek ez nem abnormális?

Figyelt kérdés

13 éves húgom van, de néha úgy viselkedik mint egy 5 éves, máskor meg mint egy 20 éves. Gyerekként is sokszor csinált csúnya dolgokat, de mostanában meg főleg! Terrorban tartja a gyengébb osztálytársait, a kisebb gyerekeket is bántja.Már hívtak össze miatta rendkivüli osztályfőnökit, de a szüleim szerint ez túlzás, mert "csak gyerek, majd kinövi". Itthon is mindenkit direkt bánt, máskor kedves és együttérző, de pillanatok alatt átváltozik egy önző, egoista, nem törődöm csajjá. Egyszer nem segítettem neki a matekháziban, mert nem tudom én sem annyira a geometrikát és a combomba vágta a körzőt.A szüleim meg sem büntették! Pedig tetanuszt is kaptam. Aztán egyik napról a másikra meghalt a hörcsögöm és egy vitánál mosolyogva közölte, hogy csipőspaprikát etetett vele, hogy baja legyen. :( Anyáék szerint abba nem halhatott bele, de akkor is bántotta! És mi mástól lett volna? Ha nem miatta pusztult el se normális :( Mikor kicsi volt is nem lehetett tőle pl.házi állatunk, mert mindig megfolytotta őket. (Kiskacsa, liba ilyesmiket).

Múlthét szombaton meghalt a mamánk, mindenki gyászolja, nagyon hiányzik ő meg olyanokat mondd, hogy legalább megörököljük a hazát meg, hogy majd beleköp a koporsójába. Nagyon szeretett minket mama, nem tudom mi oka lenne ilyesmire. Ha mondom a szüleimnek, hogy kezdjenek valamit vele engem szidnak meg, mert kiálhatatlan vagyok. Nem szeretem őt, egyenesen félek neki nemet mondani, mert mindig megbosszúlja valahogy. Volt, hogy hubabubát tett éjjel a hajamba, mert irigyelte, hogy szép hosszú és miatta le kellett vágatni!

Lehet, hogy csak azért ilyen, mert neveletlen de mi van ha mentális betegség és anyáék nem veszik komolyan?

Apukám családjában van hasonló beteg, ez nem örökrödhet?


2017. ápr. 4. 15:28
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Félelmetes volt ezt elolvasni. A testvéred viselkedése nem normális! Ha a szüleid most nem tesznek valamit később komolyabb bajok lesznek! Aki kisállatokat kínoz, és élvezi, az pszichopata. Sok sorozatgyilkos így kezdte gyerekként.
2017. ápr. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
A körzõt beléd vágta és még te vagy a kiállhatatlan, a hugod beteg, legközelebb a szüleidet fogja letámadni egy kapanyéllel.Vigyétek orvoshoz,amig nem késõ.Csak most nehogy kikapjál,amiért kiirtad a kérdést!
2017. ápr. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Biztos örökölte! Anyádék se normálisak ha szerintük "majd kinövi"
2017. ápr. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim válasza:
93%
Most én ezt így 13 éves fejjel olvasom, és még a legagresszívabb osztálytársam se tesz ilyet :o
2017. ápr. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
14%
kis nyominger te vagy a nagyobb neked kéne durván befenyiteni mi elött olyanba köt bele aki csunyán szétveri
2017. ápr. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Elképesztő, hogy létezik ilyen és a szüleid képesek a közveszélyes húgod botrányos és undorító viselkedése felett szemet hunyni. Azért aki miatt rendkívüli gyűlést tartanak az iskolában, az már bőven a problémás kategória és már rég el kellett volna vinni szakemberhez, nem pedig téged csesztetni, amikor te teljesen normális, lelkiismeretes gyerek vagy.


Sajnálom, hogy a szüleid nem veszik komolyan. Lehet a tanárokkal kellene beszélni, mert nekik módjukban áll jelezni szakembernek a problémát. Persze, lehet már megtették.


Ne csodálkozz, ha egy nap úgy elverik a húgodat, hogy az anyja sem ismer rá, mert az ilyen viselkedés igencsak bicskanyitogató, aztán később akár börtönbe is kerülhet, meg jönnek a pénzbírságok. Idő kérdése. Kíváncsi vagyok, akkor is védik-e a szüleid. De ha már most is védik ezt a pszichopatát, félő, hogy velük is baj van.

2017. ápr. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen beteg a lány.
2017. ápr. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező, beszéltél már a szüleiddel? Mutattad nekik ezeket a válaszokat? Nem értem, hogy nem vesznek komolyan ilyen dolgokat... az egy dolog, hogy a hörcsögödet megölte (és de, meghalhatott a csípős paprikától, mert nekik nem olyan a szervezetük, mint az emberé, nem véletlen, h nem ehetnek akármit), de ott volt a többi állatka is, és amit a nagyitokról mondott, nagyon gonosz dolog volt. Épelméjű ember ilyet nem mond, és nem tesz.
2017. ápr. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

Igen, beszéltem a szüleinkkel és a válaszokat is megmutattam, de szerintük csak azért kaptam ilyen válaszokat, mert ferdítettem a dolgokon.Legalább is anyu szerint, apát meg nem igazán érdekli.Pedig egyáltalán nem ferdítettem, sőt még nem is is írtam le mindent! A körző meg a hubabuba szerintük véletlen volt, az iskolában meg felfújják a dolgokat.Ő itthon a kiskedvenc, mert a legkisebb meg amúgy néha vannak normális pillanatai amikor elismerem, hogy szerethető..csak kár, hogy ritka az ilyen pillanata.

Mióta kiírtam ide még elviselhetetlenebb, utálom őt! Alig várom, hogy szeptember legyen és kolis legyek, mert itthon mindennapam tönkreteszi!

Egyébként remekül manipulálja az embereket, hiába kiállhatatlan a suliban is vannak barátai (a tanárok mondjuk nem igazán kedvelik) és az utcánkban is kb.mindenki kedveli meg aranyosnak tartja.

Ja, és többen írták, hogy miért nem verem meg: Mert erősebb és kegyetlenebb nálam a kisgörény.

2017. ápr. 21. 13:50
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondod, manipulatív, és kegyetlen egyszerre. Ezek egyértelmű jelei annak, hogy a testvéred egy pszichopata, aki pár év múlva még veszélyesebb lesz. Anyud egyértelműen védi, de ez beteges. Drukkolok, hogy ne essen bajod!

Esetleg próbálj meg egy pszichológussal beszélni, és anyukáddal normálisan egyszerre, hátha... meg keress rá arra, mik a tünetei annak, ha valaki pszichopata személyiség, talán felnyitja anyukád szemét. Az nem lehet, hogy valaki ennyire problémás, a tanárok sem kedvelik, és biztos nem vele van a baj...

2017. ápr. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!