Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért csinálják ezt a szüleim?

Mért csinálják ezt a szüleim?

Figyelt kérdés
Anyám meg az apám folyton szívatnak engem. Bármit kell csinálnom azonnal kell mennem vagy ordítoznak. A tesóm megkért valamira amihez több órát kell ülnöm valahol és nem akartam megcsinálni de mondták hogy meg kell csinálnom. Most is ki kell vinnem amíg a 2 évvel idősebb nővérem ül a gépnél és elvan. Jó ő lány de azért nem mindig engem kell csicskáztatni. Már elegem van ebből. Erre levágattam kopaszra a hajam(nem tudtak róla). Erre még jobban szívatnak . Mit csináljak velük?
2010. máj. 28. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
költözz el, amilyen gyorsan csak tudsz. kihasználnak.
2010. máj. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hany eves vagy? Nem tudom miert szivatnak. A legjobb amit tehetsz h megcsinalod mert ha ilyenek es ellent mondasz, akkor meg jobban fognak cseszegetni. Azt keresik, h hol kothetnek beled. Az en anyam is ilyen.
2010. máj. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyes szülők rabszolgát faragnak a gyerekükből. Holott a gyerek nem arra született, hogy állandóan ugráltassák. Nekem is van gyerekem, alapvető dolgokat megbeszéltünk, mit várunk el egymástól, mert egyenrangú félként kezeltem. Én nem akartam, hogy amikor felnő, csak az jusson eszébe, milyen pocsék volt otthon az élet. Sajnos amíg kénytelen vagy velük élni nem sokat tehetel, legfeljebb annyira fellázadol, aztán nézhetik a következményeit. Szép szóval nem lehetne velük elbeszélgetned?
2010. máj. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok : Nem nagyon van esélyem arra hogy megbeszéljem velük
2010. máj. 28. 14:27
 5/5 anonim ***** válasza:

Te hogy viszonyulsz hozzájuk, nem vagy velük türelmetlen, vagy szemtelen? Lehet az is kiváltja az ellenséges viselkedést.


De ha nem ilyesmiről van szó, tanulsz rendesen, nem drogozol, próbálsz a kedvükre tenni, akkor arról lehet szó, hogy rajtad töltenek ki valami feszültséget pl. munkahelyi stresszt. Lehet, hogy a kapcsolatotokon nem tudsz változtatni, persze ami tőled tellik tedd meg, próbáld megérteni, vagy megkérdezni tőlük, hogy miért bántanak. Mindenesetre félő, hogy önértékelési problémáid lesznek később, ennek elkerülése végett próbáld meg erősíteni magad, és tudatosítsd magadban, hogy nem te vagy a rossz, hanem sajnos nekik vannak problémáik.

2010. máj. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!