Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 6 éves kapcsolatba szülnél...

6 éves kapcsolatba szülnél gyereket vagy még korainak gondolnád?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok, 6 éve együtt a párommal. 2 éves munkaviszonyom hamarosan megszűnik. Én már babát szeretnék. Párom nagyon jól keres, anyagilag nem lenne gond a gyerek. Sokan azt mondják, várjak még 3-4 évet. De mire?
2010. máj. 28. 11:23
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
Köss házassági szerződést, arra az esetre, és köss ki a gyerektartás mellett asszonytartást is! Külföldön így oldják meg ezt.
2010. máj. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:

Szia! Én 24éves vagyok, idén töltöm a 25-öt. Augusztusban fogok szülni és a párommal még csak 2éve vagyunk együtt.

Olyan hülyeségnek tartom amit a rokonaid gondolnak, ennyi erővel senki ne menjen ki az utcára, mert tuti elüti egy autó!

Tedd azt amit a szíved súg!

2010. máj. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
szerintem ezt nektek kell érezni. vannak pár hónapos hamvába holt kapcsolatok, de ki tudja? lehet, hogy ő életed párja és nem csak egy babát szülsz majd neki. szerinem, ha mindketten szeretnétek, akkor vágjatok bele. mint írtad, biztos anyagi körülményeitek vannak, semmi nem szól ellene. ha a házasságot biztosítéknak érzitek, akkor a polgári pontosan 5 perc:)
2010. máj. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
Nekem nincs nagy tapasztalatom még a gyerekekről mert még csak 22 éves vagyok. De szerintem minden nő megérzi, hogy mikor szeretne gyereket. Én pl. majd olyan 6-8 év múlva szeretnék kisbabát, mert úgy érzem hogy addigra feltudok rá készülni hogy mindent megadhassak neki. Addigra komolyabb, érettebb és felelősségteljesebb leszek és remélem, hogy egy minimális anyagi biztonságot is sikerül addigra megteremteni. Nem sokára két éve leszünk együtt a vőlegényemmel de fel sem merül bennem olyasmi, hogy valaha szétmegyünk vagy hogy nem együtt neveljük fel a gyerekeinket. De ha mégis elveszíteném egyedül is küzdenék a gyerekemért gondolkodás nélkül. Úgyhogy szerintem ha ilyen bizonytalan vagy az semmiképpen nem jó jel. Biztos, hogy ő az igazi? Mert ha igen, akkor nem értem miért vagy bizonytalan. És azt sem értem, hogy a szülők miért vészmadárkodnak. Ők talán nem vállaltak gyereket? És ők vajon honnan tudták hogy hogyan fogják felnevelni a gyereküket és hogy mindig együtt lesznek-e? De ha téged ilyen könnyen el lehet bizonytalanítani akkor talán a gyerekvállalás mellett a kapcsolatokon is el kellene gondolkodni. Remélem sikerül jó döntést hoznotok! Sok sikert hozzá! :-)
2010. máj. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!