Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csaltad meg a párod?...

Miért csaltad meg a párod? Vagy ő miért csalt meg?

Figyelt kérdés
pl.:Kalandvágy?
2010. máj. 27. 17:23
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
0%
Bizonytalan,önértékelési zavarban szenvedő,kisebbségi komplexusos ,gerinctelen emberek csalják meg a párjukat.És gyávák.Ha már nem szeretem,otthagyom,és pont.De a döntést már nem merjük felvállalni,ugye,mert azért felelősséggel tartozunk.Az ember attól ember,hogy mer dönteni.
2010. jún. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 Ammarilys ***** válasza:
mi vagy te pszichológus?
2010. jún. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
0%
Speckó igen,meg jóérzésű ember is.Kérdésedből ítélve te meg egy "megcsaló".Aki csak,gyáva féreg aki nem mer kockázatot vállalni,sem a döntéseti.(Ezért csak akkor fogsz megsértődni,ha igaznak érzed.Várom őszinte mocskolódásodat:))))
2010. jún. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
0%
Utsó vagyok,elírtam.Aki csal,az a féreg.
2010. jún. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Szerinted ez a válasz nem hasznos.


A válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:20


Prűd vagy. Itt a pont.

2010. jún. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

A megcsalásról értekezni fölösleges, mert minden csak teória, azonban az életben csak úgy megtörténik. És van, hogy teljességgel hormonális és jelentéktelen a jövőre nézve, azonban akkor és ott elkerülhetetlen. De ha már az ember megtette, bevallani gyengeség és önzés, mert a másikat terheled, hogy te magad megtisztulj. Minden kapcsolatba kellenek titkok. Azonban ha abba a másikba beleszeretsz, színt vallani kötelességed. Mindegyik féllel szemben.


(Tisza Kata)

2010. jún. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Ha én prűd vagyok,akkor te meg korlátolt és intoleráns.
2010. jún. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
És hiányzik belőled az empátia.Képzeld magad a megcsalt fél helyébe azután legyen nagy az arcod.
2010. jún. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Mit osztogatod itt az észt? Egy nap alatt 5%-ot estél! Biztos sokaknak nyúzod itt az agyát...
2010. jún. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
nem érdekel az idióták általi lepontozás.csak az pontoz le a véleményem miatt aki sértve érzi magát,mert gerinctelen féreg és csalja a párját.azt kívánom nekik,tapasztalják meg,milyen a másik oldal,megcsalva,elárulva lenni
2010. jún. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!