Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csaltad meg a párod?...

Miért csaltad meg a párod? Vagy ő miért csalt meg?

Figyelt kérdés
pl.:Kalandvágy?
2010. máj. 27. 17:23
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
40%

17:38-as vagyok, és szakitottam vele, csak rámakaszkodott.

Sirni kezdett, hogy megöl engem, és magával is végez.

2010. máj. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
15%
Én nem csaltam meg!Ő megcsalt engem?Szétszedem kiverem belőle a gect és felnyalom a földről aztán kidobom az ablakon azt a senkiházi rohadákot!
2010. máj. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 Ammarilys ***** válasza:
28%

17.33 vagyok.igen van mellette valaki.és?

ne itéld el egyből az embereket!

2010. máj. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
44%

Első kapcsolatom volt annak idején, ő már az elején megcsalt én természetesen megbocsájtottam, de mivel én még akkor 16 éves voltam ő 24, nyílván tudat alatt sejtettem hogy ez nem normális így, elkezdtem én is kalandot keresni bosszúból, meg csak kaland vágyból, ki tudja. Ez egy férfival volt, akivel régen szerelmesek voltunk, de ezek az alkalmak csak a szexre korlátozódtak.

6 évet húztunk le, nagyon sok mindent eltűrtem neki, én voltam a hülye nem volt kötelező, de fiatal voltam, naív és nem tudtam mit tegyek, vagy mit ne tegyek, lelkiismeret furdallásom is volt. Kihasznált, átvágott, kihasználta a fiatalságomat, manipulált stb. De a megcsalás és a hülyeségei mellett is szerettem ezt a férfit.

6 év után lett vége, de már örültem is neki, persze azért fájt, természetesen kiderült, hogy az egész hat év alatt folyamatosan csalt, sőt interneten ismerkedett és a haverjaival orgiákat rendeztek vadidegen nőkkel.

Nah itt elszállt minden lelkifurdallásom. Összeomlottam, majd új ember lett belőlem 2 év alatt :) mostmár egyáltalán nem bánom, sokat tanultam ebből a "kapcsolatból".

Most együtt vagyok 2 éve a barátommal, akit nem csaltam meg és nem is áll szándékomban. Azt hiszem már vagyok elég érett, ha oda jutnék,már tudnám, hogy azért van, mert nem működik.

De ezt mindenki másképp tanulja meg.

29/N

2010. máj. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
46%
mertn nem szeretem
2010. máj. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
40%
Bárki félrelép, az undorító.Mindegy milyen nemű az illető és mindegy milyen okot talál rá. Legyen benne gerinc, hogy előtte szakít!
2010. máj. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 Ammarilys ***** válasza:
0%

utolsó,nincs igazad.hozok egy pl.:

1.a férj veri a feleségét stb,piás meg minden,és megfenyegette az asszonyt hogy megöli,ha "beköpi".és a nő,máshoz vágyódik.

2.megcsalt a párod,vissza csalod.

2010. máj. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

Az első esetben igazat adok :) Bár szerintem akkor valahogy mindenképp lépni kellene.

A 2. dolgot amit felhoztál, azzal viszont nem értek egyet. Mi értelme visszacsalni? Akkor én szakítanék és kész.

De senkit nem akartam meggyőzni semmiről, egyszerűen csak elmondtam a véleményem.


19.11 voltam

2010. máj. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
77%

Engem is le lehet kur.vázni.... :)

Ugyanazért, amiért a 17:38-as. Sablonos volt a kapcsolatunk, szerelem már nem, csak megszokás volt, és jött az új varázsa, az első randi, az első csók, stb.... És hogy miért nem szakítottam előbb? Mert nem volt lelkierőm, merszem. Féltem a megszokott elhagyásától. Persze azóta szakítottunk mi is, rájöttem, hogy ez nem mehet tovább.

Lepontozni szerintem meg gusztustalan, mert a kérdezőnek az a hasznos, ha vlaszt kap. Nem az, ha mindenki azt írja, hogy én nem csaltam meg... De ha valaki a lefele mutató nyíltól érzi magát boldognak, akkor tegye! :)

2010. máj. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
56%
Én a kapcsolatunk legelején csaltam meg, amikor egyáltalán nem volt köztünk kötödés, bizalom, szerelem...abba sem voltam biztos, hogy ebből valaha kapcsolat vagy szerelem lesz.
2010. máj. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!