Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csaltad meg a párod?

Figyelt kérdés
Volt utána lelkiismeret furdalásod? (Nem off, de kérlek most olyanok ne írjanak, akik azt mondják, hogy soha nem csalnák meg a párjukat.) Eléggé kivagyok.
2011. febr. 4. 13:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem csaltak meg hogy miért?szerinte jobb férfi volt a másik
2011. febr. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%
Mert már nem szerettük egymást és váltanunk kellett. Aztán el is váltunk. Sajnos a nők olyanok mint a majmok. Egyik kezükkel már a másik ágat fogják. :)
2011. febr. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem akart velem szexelni 1 évig.

Semmi lelkiismereti problémát nem okozott, miután ennyi ideig nem próbálkozott nálam, és én sem tudtam rávenni a szexre.

2011. febr. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom miért csaltam meg. aszem nem vagyok az a hűséges típus. de ebből kifolyólag (minden ember magából indul ki) rohadt féltékeny tudok lenni
2011. febr. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja és mint kiderült egyszerre csaltuk egymást de én akartam válni
2011. febr. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%
iszonyat részeg voltam. elmondtam. megbeszéltük. nehezen, de kihevertük. ez az első pár hónapban volt. most négy évesek leszünk. különben csók volt nem szex
2011. febr. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nö vagyok és igen sok oka volt.

A párommal langyos víz volt a kapcsolatunk, az elején is olyan volt. nem volt nagy szerelem. neki kényelmes volt, mert én csinos voltam és elég jómodú szülökkel, és elég jó munkával. vagy is volt egy gyönyörü lakásom, és jó állásom, rengeteget utaztam így mindig mentünk valamerre.

Azt hittem neki is vannak ambiciói, de csak rám támaszkodott, nem tudott önálló lenni, a munkájában is megragatt ot ahol 20 évesen elkezdte és 30 évesen sem volt több. De rendes ember volt, nem kocsmázott, nem csalt, nem cigizett, csak éppen egy önálló gondolata sem volt. persze az elsö pár évben azt hittem majd megtudom változtatni, de nem ment, aztán egyre jobban beláttam hogy nem vagyok boldog, nekem ennél több kell. de kilépni sem mertem a kapcsolatból ahogy mások sem.

aztán jött egy férfi, velem egykoru, nötlen, és mindent megtestesített mint amit a férjem nem. így egyböl bele szerettem. aztán ez ment pár hónapig, mert a másik fél tölünk messze lakott, így nehezen bontakozott ki a kapcsolat, de aztán pár hónap után a férjem elé álltam és megmondtam nei hogy válunk. ö lepadlozott de kb 2 hét múlva már volt csaja.

persze kiléphettem volna elötte is a kapcsolatból, de nem ment, féltem....

2011. febr. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
44%

Rákell, hogy döbbenjek, eddig még minden pasimat megcsaltam. Talán csak mert nem vagyok monogám.

Azt nem nekem találták ki.

2011. febr. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert nemigazán szerettük egymást, csak elvoltunk egymás mellett. Ő is megcsalt, én is, majd szakítottunk.
2011. febr. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
A mostani páromat még nem csaltam meg, de az exemet többször is. Az exem már nem fordított rám kellő figyelmet, a szexuális életünk egy nagy nulla volt,s már nem is jártunk el sehová,ő folyton csak a gép előtt ült,nem lehetett onnan kirobbantani. Egy fórumon "megismertem" a mostani páromat,aki akkoriban még mesze lakott tőlem.(100 km) 2 hónapig csak msnen beszéltünk,de minden este. Elmondtam neki,hogy mi a helyzet, mennyire nem jó a kapcsolatom. Soha nem hangolt az exem ellen,de nem titkolta,hogy tetszem neki,s szeretne megismerni személyesen is. Elhívott magához egy hétvégére. Otthon azt hazudtam,hogy 2 napos tovább képzésre megyek,s elmentem a mostani páromhoz. Lefeküdtünk egymással a hétvége alatt többször is, az első pillanattól kezdve éreztem,hogy minket egymásnak teremtett a sors. 1 éven át csak havonta 1-2szer tudtunk találkozni, majd megelégeltem a bujkálást, s közöltem az exemmel, hogy van valakim, szakítsunk. Ennek már 3 éve,azóta is boldogan együtt élek a mostani párommal. :)
2011. febr. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!