Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csaltad meg a párod?

Figyelt kérdés
Volt utána lelkiismeret furdalásod? (Nem off, de kérlek most olyanok ne írjanak, akik azt mondják, hogy soha nem csalnák meg a párjukat.) Eléggé kivagyok.
2011. febr. 4. 13:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
93%
hú de pörög...:D
2011. febr. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
17%
Milyen romantikus történetek. Kész fertő...
2011. febr. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
9%
akkor egy kevésbé romantikus ürügy: mert unalmas volt már a vaginája,és friss húsra vágytam,jó volt nem bántam meg,bármikor megtenném újra amiről nem tud az nem fáj, igaz 6 éve vagyunk 2 nővel voltam csak mellette,de már ideje kicsit más húsba mártani a kígyót
2011. febr. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

A mostani páromat soha nem csaltam meg és nem is csalnám.

Az előzőt, viszont, mondhatni igen. Ő volt az egyetlen, akit "megcsaltam", de tudott róla.

Néha hetekre ott hagyott, vagy szakított velem, aztán visszajött, szerettem, de nem voltam vele boldog. Azt mondta, őt ugyan nem érdekli, csaljam meg nyugodtan.

Azt hiszem, bosszúból csináltam, de nem nagyon rendítette meg. Nem vele toltam ki, hanem magammal, mert amúgy nem voltam az egyéjszakás kapcsolatok híve és a leginkább magam miatt volt bűntudatom, mert nagyon szégyelltem magam utána.

2011. febr. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

13:31-esnek!

Irigyellek, hogy belemertél vágni. Szerencsés vagy!

2011. febr. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

A párom bi volt és távkapcsolatban éltünk. Már két hónapja nem találkoztunk, beszélgetni is alig tudtunk és nem lehetett tudni mikor tudunk legközelebb találkozni.

Közben személyesen is megismertem az egyik netes fiú barátomat akitől jól esett, hogy végre 2 hónap elteltével szeretetet kaptam. Persze ez kiderült és teljesen ki volt akadva, hogy hogy tehettem ilyet, meg sötöbö... Azóta szakítottunk és kiderült, hogy fél év alatt a 10 ujjamon nem tudnám megszámolni hány fiúval és lánnyal csalt meg, nem is beszélve hogy mindenről hazudott... A családjáról, a munkájáról, de még az iskolájáról is és nem csak nekem hanem minden barátjának... Nem bántam meg, inkább azt hogy volt utána lelkiismeret furdalásom fölöslegesen.

2011. febr. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Általában azért, mert így alakul
2011. febr. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!