Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csaltad meg a párod?...

Miért csaltad meg a párod? Vagy ő miért csalt meg?

Figyelt kérdés
pl.:Kalandvágy?
2010. máj. 27. 17:23
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
46%
dugja fel a seggébe a kalandvágyát :O hagyjukmár... kalandvágy pffff....... akkor ne kezdjen kapcsolatot ha ennyire kalandozni akar.. -.-
2010. máj. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Én még soha nem csaltam meg a párom,és ő sem engem.Csak a minap olvastam egy oldalon hogy egy pasi az adatlapján írta hogy kalandvágyó,és szívesen randizik hölgyekkel akik ugyanilyen kalandvágyók.
2010. máj. 27. 17:33
 3/31 anonim ***** válasza:
32%
én nagyon untam a srácot, miután elmondtam neki még akkor is visszasírta magát..
2010. máj. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 Ammarilys ***** válasza:
36%

én igen.most fog jönni h mekkora egy kur.va vagyok...

de nem ismeritek a körülményeket :D

2010. máj. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
83%
Én soha nem csaltam meg, és ő se. Ha az ember érzi, hogy másra vágyik, szakítson, de ne csalja meg ennyi...
2010. máj. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim válasza:
60%
17:33nak..valoszínüleg nem érdemelted meg a srácot és már biztosan van más a szívében aki boldogítja és sokkal jobb nálad..
2010. máj. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
46%

ma 17:33


Igen egy kurvä vagy -.-

2010. máj. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
40%

Hülye első...

Én azért tettem, mert három és fél év után már hiányzott az új varázsa. Az új test érintése, az első csók, az első szex egy másik férfivel. Jól esett újra meghóditva lenni, érezni, hogy vágyik rám. Érezni azt, hogy készült a randinkra, szépen felöltözve tusfürdő illatúan, öblitő illatú vasalt ingben jött el. Felfedezni a testét, és az azzal járó izgatottság... Szavakba önteni nem lehet. Azóta már egyikkel sem vagyok együtt. De ez igy van rendjén, nem akartam becsapni a páromat annak idején, de gyarló voltam.

2010. máj. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
93%

Azt mondta, kiváncsi milyen lehet egyszerre 2 lánnyal. Mondtam, hogy én erre nem vagyok vevő.

Elment 2 k.-hoz. Másnap bevallotta, de nem tudtam neki megbocsátani.

2010. máj. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
67%
akkor miért nem szakítottál vele? így lenne korrekt....Ha valaki ár másra vágyik, akkor.. magánügy, de akkor is. Neked sem esett volna jól.
2010. máj. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!