Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha mondjuk jonne egy jotundér,...

Ha mondjuk jonne egy jotundér, aki azt mondja, odaad annyi és csakis annyi pénzt amennyire szukséged van ahhoz, hogy egyenesbe jojjon az életed, milyen osszeget mondanal?

Figyelt kérdés

természetesen itt nem " szukségtelen" pénzre ( tehat luxusra, erre-arra, hulyesgére koltendot) gondolok, hanem olyan pénzre, ami kihuzna a kak...abbol a bizonyosbol. Mennyit kérnél a jotundértol? ( ami sajnos nem vagyok, csak kivancsi vagyok)

En kérnék 50 ezer eurot, ami jo alap lenne egy sajat hazacskahoz...


2010. máj. 27. 07:30
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
53%
Hihetetlen hány embernek van milliós hitele és nyújtózkodik jobban mint a takarója elér !!! Ez Magyarország, ezért tartunk itt! (országos szinten is)
2010. máj. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Igaz,h anyagilag a padlón vagyunk és van hiteleink is,de inkább menjen a tündér olyan családhoz,ahol beteg ember,gyerek van és adjon nekik.Pénzt is,de inkább egészséget,gyógyulást!
2010. máj. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
3 milliót, abból kifizetném a még fennmaradt lakás, autóhitelt, és slussz. Lehet, azért egy kicsivel többet, hogy amit akarunk még a házon alakítani, abba egy kis pótlás. Hitel nélkül már tudnánk rá gyűjteni. Szóval lehet fél, 1 millióval megtoldanám, akkor minden jó lenne.
2010. máj. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

30 millió...rohadt hitelek!!!:( de akkor 100%ig nulláról tudnánk kezdeni :(

22/L

2010. máj. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Egy szerény lakásra valót....hogy jusson másnak is:)
2010. máj. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Én kb 20 millióval már beérném
2010. máj. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Csak 4milliót ami a lakásom hitele. Hitel ellenes vagyok, de örököltünk egy kis pénzt, kipótoltuk, és felvettünk hozzá még 4milliót, így lett egy lakásom, az előtt és ezután sem fogok soha hitelt felvenni.25/L
2010. máj. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!