Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha mondjuk jonne egy jotundér,...

Ha mondjuk jonne egy jotundér, aki azt mondja, odaad annyi és csakis annyi pénzt amennyire szukséged van ahhoz, hogy egyenesbe jojjon az életed, milyen osszeget mondanal?

Figyelt kérdés

természetesen itt nem " szukségtelen" pénzre ( tehat luxusra, erre-arra, hulyesgére koltendot) gondolok, hanem olyan pénzre, ami kihuzna a kak...abbol a bizonyosbol. Mennyit kérnél a jotundértol? ( ami sajnos nem vagyok, csak kivancsi vagyok)

En kérnék 50 ezer eurot, ami jo alap lenne egy sajat hazacskahoz...


2010. máj. 27. 07:30
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy házra költenéd, akkor az nem szarból kihúzás. Akkor lenne jó a történet, ha azért kell a pénz, hogy visszafizesd a tartozásaidat, mielőtt levágják a gyűrűsujjad.

Tehát ha tényleg csak arra adna pénzt, hogy a problémáim megoldjam, akkor nem kellene semennyi. Eléggé jól bánunk a pénzzel, mindenünk megvan, nem tartozunk senkinek, nincsenek hiteleink sem, de vannak tartalékaink.

A jótündér adjon annak pénzt, akinek aközött kell döntenie havonta, hogy a gázt fizesse be, vagy adjon enni a családnak.

2010. máj. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Azthiszem semennyit, de tudnám hova küldeni a jótündért. Vannak akiknek sokkal nagyobb szükségük van rá. Jól jönne egy ház meg egy auto, de igazság szerint van hol laknom, és busz is jár...Azért ha nagyon tukmáln a jótündér hogy jut másnak attól hogy elfogadom egy olyan 15 milla jól jönne:)
2010. máj. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van...Ugyanakkor valahol a hazra koltés sz@rbol kihuzas lenne a mi esetunkben, mert egy 50 m² es lakas bérlésére koltunk 600 eurot, ami iszonyat sok egy ilyen kis lyukért. Na én ezért kérnek egy kis " onerot" :)
2010. máj. 27. 07:40
 4/27 anonim ***** válasza:
56%
15 milliót kérnék. Kifizetném a házunkat, meg minden kisebb hitelt, 2-3 milla maradna, azt eltenném tartaléknak, ha lesz baba, akkor ne kelljen szűkölködni, amíg nem megyek vissza dolgozni.
2010. máj. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
56%
Én kb.6 milliót kérnék tőle. Ennyi kellene,hogy egyenesbe jöjjön a családunk.
2010. máj. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
66%
Mi egyenesben vagyunk, sose nyújtóztunk a takarónknál tovább.
2010. máj. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
56%
Nekünk is minden megvan, ami kellhet. Tudjuk fizetni a hiteleinket, van hol laknunk, nem éhezünk. De ha nagyon segíteni akarna, akkor annyit kérnék tőle, amennyi a hiteleink visszafizetésére kellene. Ez kb. 15 millió. Bár bele sem merek gondolni, hogy milyen lenne 4százezerből élni havonta úgy, hogy csak a rezsit kéne ebből állni. Az tuti, hogy hamar összejönne nekünk is az áhított családi ház.
2010. máj. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
56%
Magamnak semmit, bár szeretnék egy kis luxust is az életembe, egy színházat, egy szép ruhát, egy nyaralást, de ha nincs,azért túlélem. Viszont a gyerekeimnek ha kevesebb, vagy nem lenne lakástartozásuk, jobban érezném én is magam.
2010. máj. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondanám, hogy amikor fizetnem kell valahol valamiért, mindig legyen a zsebemben pontos összeg.

Így mindig lenne nálam pénz

2010. máj. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
56%
Ha csak magamat veszem akkor kb. 15 millió ebből kb.600 000 tartozás /diákhitel/ a többi lakásra menne,hogy végre elszabaduljak innen.Ha az egész családot veszem akkor kb. 25 millió. 27/L
2010. máj. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!