Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miből tudtátok, hogy a párotok...

Miből tudtátok, hogy a párotok az igazi számotokra? Mi volt az első pillanat, mikor rádöbbentetek, hogy vele fogjátok leélni az életeteket?

Figyelt kérdés
2010. máj. 26. 22:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Amikor jött felém az ugrott be nekem,hogy Õ aki a férjem lesz.A végén sokat harcoltunk egymàsért.
2010. máj. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Az a rajongas ahogyan ramnezett, es ahogy annyi kozoset talaltunk egymas erdeklodeseben, eletszemleleteben, etc. Azon kivul jokepu is volt ( most is az ;)
2010. máj. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
mennyi idő után gondoltátok azt, hogy ő az igazi, vele leszek örökké? már az elején? vagy szép lassan?
2010. máj. 26. 22:27
 4/19 anonim válasza:
100%
Mikor réismertem hogy olyan mint én, és az egoizmusomból kiindulva, ő az igazi. Tényleg ám!
2010. máj. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
68%
Azonnal tudtam mert egy szexmániás :D és imádtam mindig, hogy melette A NŐ lehetek. Ez három éve volt s még mindig így gondolom!
2010. máj. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
82%
Én pedig 3 éve döbbentem rá, hogy sajna tévedtem és nem az igazival élek, pedig de nagyon azt hittem...Összetörte a szívem, megalázott és azóta másképpen nézek rá, már nem tudom őt szeretni úgy, mint előtte.
2010. máj. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
63%
Nem tudom, hogy le tudom e élni vele az egész életemet, de biztos, hogy nélküle nem....
2010. máj. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Már 1éve volt,hogy egy munkahelyen dolgoztunk.Naponta találkoztunk,beszéltünk de eszembe sem jutott egyátalán,hogy köztünk legyen valami,szerintem neki se.Volt barátnője már hosszabb ideje.

És mai napig megmagyarázhatatlan ez.Egyik reggel ránéztem,olyan más volt az egész és én ott abban a pillanatban bele szerettem.Sokszor eszembe jut ez a pillanat.Nem haboztam a tudtára adtam.Szakított a barátnőjével,most a férjem.15éve vagyunk együtt,9éve házasok és van egy gyönyörű kislányunk.

2010. máj. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom hogy tényleg ő lesz-e az igazi de most így érzem.Évek óta ismertük egymást de neki sem tetszettem és ő sem nekem.Aztán egy estén a barátaimmal beültünk egy helyre,hosszú lenne hogy de elkezdtünk beszélgetni.Én még akkor sem gondoltam volna hogy akármi lesz,plusz nekem volt egy "haldokló" kapcsolatom.Aztán nagyon sokáig beszélgettünk a végén már csak ketten és ültünk egymással szemben én meg néztem a szemeit és szinte nem is hallottam mit mond de arra gondoltam ennyire szép szemeket életemben nem láttam,aztán egyszer csak megcsókolt:) végül mindenki hazament és otthon jutott eszembe hogy el sem kértem a számát ő sem az enyémet,gondoltam ebből semmi nem lesz.Másnap délután írt egy smst hogy látjuk egymást este?és láttuk..azóta is szinte minden este több mint 3 éve.
2010. máj. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok,az első nyaralásunk alkalmával jöttem rá.Egyébként már amikor megcsókolt tudtam hogy ő kell.Az akkori párommal szakítottam (ez amúgy is tervben volt)
2010. máj. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!