Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig engedjek a békesség...

Meddig engedjek a békesség kedvéért?

Figyelt kérdés
Barátaimmal megbeszéltem 2 hétvégi programot, férjemnek mondtam is, h ezekre szeretném, ha mennénk, ő mondta, hogy rendben. Erre tegnap az egyik programmal szervezett keresztbe a családja, amiben úgy döntöttem, h én engedek, erre ma jön, hogy a másik hétvégére az ő haverjai szerveznek 3 napos bulit és menjünk inkább oda. Az én programjaim 1-1 naposak lennének. Ti mit tennétek a helyemben? Meddig engednétek? Ha egyikünk ide menne, másikunk oda, az nem lenne praktikus egyik esetben sem.
2010. máj. 26. 16:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondanám neki, hogy baromi igazságtalan ez így. Persze a programoktól függ, hogy melyikre megyek el. Minden esetre a barátaimat se szivatnám azzal, hogy megyünk valahova, de mindent lemondok. A családjának inkább engednék, mint a haverjainak!
2010. máj. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hogy melyikre mennék el*
2010. máj. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Pont eddig. A másodikat ő mondja le, az előzőt te mondtad le. Ha sokszor nem mész, a barátaid is elfelejtenek hívni.
2010. máj. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az első hétvégi családi buli oké, utána a te bulid. Így lenne igazságos. Előre megbeszéltétek, egyiknél engedj te, a másiknál a férjed, és mindettőre mindketten mentek.
2010. máj. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Áhh.. igen, igazatok van. Csak az a gond, h a családi buli havonta 1x biztos van, ez a party a haverokkal meg csak évente 1x és őket elég ritkán is látjuk, a családot meg gyakran. Szal ha tegnap nem izzítottuk volna be a családot, akkor ma tuti, h inkább azt mondanám le. A család meg olyan, h ha egyszer mondtunk valamit, akkor nehezen veszi be a gyomruk a változtatást. Nem egyszerű.. Köszi, h próbáltok segíteni..

Ja még annyi, h a haverokkal a party 2,5 napos lenne, az én programom meg csak ugye 1 napos. Tehát 1-1nap beleférne mindkettőnknek, csak a férjem ragaszkodik mind a 2,5-hez.

2010. máj. 26. 16:58
 6/10 anonim ***** válasza:
48%

Akkor meg is érdemled! Ha magadnak is megmagyarázod, hogy ez így jó, akkor ne nyafogj itt, hanem vágj jó képet hozzá!

(utsó voltam)

2010. máj. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Menjetek külön. Kibírtok két napot egymás nélkül.
2010. máj. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
17:27 Nem magyarázok semmit, csak azért írtam le ezeket, hogy teljesebb legyen a kép, mert amúgy nem értené senki, h a család miért "kevésbé fontos", mint a barátok. De ha normálisan nem tudsz válaszolni, akkor inkább ne is válaszolj többet.
2010. máj. 26. 17:49
 9/10 A kérdező kommentje:
2 házaspárral mennénk együtt, tehát hülyén nézne ki, ha én egyedül mennék.
2010. máj. 26. 17:49
 10/10 anonim ***** válasza:
Attól függ,milyen sűrűn tesz keresztbe neked.Ha most fordult először elő,akkor nem gáz,ha tizedjére,akkor el akar választani a barátaidtól.
2010. jún. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!