Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is ilyen az anyukája?

Másnak is ilyen az anyukája?

Figyelt kérdés

Az a gond, hogy akárhányszor eljön hozzám barátnőm, haverom, vagy bárki, anyám mindig azt mondja, hogy várjon meg a kapuba. Ne hívjam be. Még a saját szobámba se. Ha behívom, akkor "nem értetted mit mondtam? ne hozz be senkit!!"


És annyira rossz, hogy barátnőm eljön hozzám, és megyünk sétálni, nem hívhatom be még egy kólára sem, mielőtt elindulunk.


Volt már olyan, hogy baráti társaságot küldött ki a házból :


Miért csinálja ezt? Fél, hogy ellopnak valamit ?? Egyáltalán nem vagyunk gazdagok, pici házunk van, és még sem értem.


16L


2010. máj. 26. 15:31
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Nem hiszem. Kicsi, de rendben van. Hát nem tudom. Azzal nem lenne átjáróház, ha néha 1-1 barátnőm itt lenne.
2010. máj. 26. 15:58
 12/20 anonim ***** válasza:
akkor nemtom...kérdezz rá mégegyszer,hátha akkor.Biztos rossz,megértelek
2010. máj. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
nekem is ezt csinálja!!! tök idegesitő mert vagyunk 3 barátnők és át szoktunk menni egymáshoz és anyu meg "nem nem nem jöhet ide senki!!´´
2010. máj. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Nekem nem. Szerencsére. Felhívhatom hozzánk a barátaimat és nincs semmi baj. Próbálj vele leülni és megbeszélni.
2010. máj. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
Lehet hogy pont az a gondja, hogy mások előtt esetleg szégyenli, hogy milyen a házatok.
2010. máj. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

volt egy barátnőm...és ugyanígy volt ő is...senkit nem hívhatott magához...valami miatt csak engem láttak szivesen én aludhattam ott egyszer...

nálunk nem ez van...hozzám az jön akit akarok akkor mikor akarom...jo persze megvan az adva, hogy azért x idő után ne legyünk hangosak meg ilyesmik...de ez érthető...sose volt gondom ezzel...mindig jöhettek a barátaim..ott aludhattak...bulit csinálhattam...így nem tudom miért nem engedi...de hogy ez nem kellemes az tuti...:(

21L

2010. máj. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Nálnuk kényelem mániás a család ezért van 2fürdő, 3 wc (véletlenűl se keljen várni xD) és 4 plussz alvóhely ezért

ha bárki jön hozzánk apám imádja őket itfogni, már- már kényelmetlenűl vendékmarasztaló. Az elvárás annyi, hogy este halkan de bármeddig fent lehetünk. Ez azért lehet, mert csak ritkán havi 1-2 alszik itt az ágyamban egy barátnőm (mikor a párom nincs ithon), s a nagy tömeg kb 3-6fő közt mozog akik persze nem alaszanak itt.

1, lehet a lakást szégyelli

2, nincsenek barátnői s így nem érti meg az érzéseid

3, talán csak túlságosan félti az "othon biztonságát" van aki nemtűr meg idegent akármilyen kedves ember is az

2010. júl. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy mondjuk munka után szeretne kicsit nyugiba lenni és ezért nem engedi,hogy átmenjenek hozzád.

De ezt nem értem,sajnállak azért,hogy ilyen helyzetbe vagy :S

Nekem a szüleim mindig mondják,hogy hívjam a barátaimat nyugodtan.

Sőt van olyan,hogy a barátom itt alszik 2-3napig,aztán én náluk.

Most is elmentek anyáék 4napra nyaralni,kikönyörögtem,hogy nekem ne kelljen mennem és csak úgy engedték meg,hogy ha barátom átjön,vagy valami barátnőm.


Sajnos nem tudom mit tudnál csinálni,mert nem vagyok ilyen helyzetbe,de azért próbálj vele mégegyszer beszélni:)

Sok sikert!

2010. júl. 8. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

az enyém is ilyen pedig felnött vagyok és elvileg a saját lakásomba azt hozok fel akit akarok. Mondjuk ö azt utálja ha bejelentés nélkül jön valaki (mondjuk azt én is, csak van mikor elfelejtek neki szólni ha jön ismerös), nem rendez jelenetet csak magára csukja a szobaajtó és miután elment a vendég, mondja, hogy miért nem szóltam, így nem tudott felkészülni stb.

Régen meg mégrosszabb volt. Szerintem októberben fogja szívrohamot kapni, mert szeptemberben születik a lányom és utána mindenki jön babanézöbe. Az lesz az igazi átjáróház!:D De felkészítettem rá, nem éri majd meglepetés.

Nem értem amùgy hogy a barátaid miért nem jöhetnek csak a kapuig. Szoktál szólni anyudnak elöre ha jönnek? Mert nekünk mindig ebböl volt probléma.

Lehet, hogy ha fel tudna készülni rájuk, beengedné. Vagy nem lehet, hogy túl kicsi a ház és nem tud otthonosan mozogni ha idegenek vannak ott? Más ötletem nincs:(

22/L

2010. júl. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem akar átjáróházat. Amíg tini voltam hozzánk sem nagyon jöhettek. Jó egy két osztálytársam (csak lányok) jöhetett, de több ember egyszerre nem.

Meg értem a szülőket, néhányan konzervatívak, úgy tartják az ő házuk, ő váruk az a lakás, ezért nem nézik jó szemmel, ha idegenek járkálnak hozzájuk.

Persze téged meg pláne megértelek, ez neked nagyon ciki. Nekem is az volt. Mondjuk én örültem is, mert én meg az apámat szégyelltem. Na mindegy felnőttem így is.

Viszont van egy barátnőm gyerekkorom óta. Az ő anyja mindenkit elüldözött már a házukból. A b.nőmnek van egy egész emelete az anyjáék fölött, elég sűrűn járok hozzájuk, de ahogy az anyja rám néz, amikor odamegyek, nem kívánom senkinek. Ez a "minek vagy te már megint itt" stílus. Nem csoda, hogy senki nem jár szegény lányhoz, mert ezt senki nem nézi be, csak én :-))

Szerintem mondd el anyukádnak, hogy neked ez ciki és pláne nem jó, mert te is szeretnél néha 1-2 órára vendéget fogadni. Nyilván nem egy 10 tagú bandát akarsz hazavinni, de neked is lehet barátnőd akit szeretnél hazavinni, megnézni egy filmet, stb. Kérdezd meg tőle, hogy : jobb lesz neked, ha én fogok eljárkálni itthonról, és nem tudod, hogy mi van velem? Nem jobb az, ha itthon is vagyok és rám látsz?

És mondd neki, hogy ez neked fontos.

2010. júl. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!