Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is ilyen az anyukája?

Másnak is ilyen az anyukája?

Figyelt kérdés

Az a gond, hogy akárhányszor eljön hozzám barátnőm, haverom, vagy bárki, anyám mindig azt mondja, hogy várjon meg a kapuba. Ne hívjam be. Még a saját szobámba se. Ha behívom, akkor "nem értetted mit mondtam? ne hozz be senkit!!"


És annyira rossz, hogy barátnőm eljön hozzám, és megyünk sétálni, nem hívhatom be még egy kólára sem, mielőtt elindulunk.


Volt már olyan, hogy baráti társaságot küldött ki a házból :


Miért csinálja ezt? Fél, hogy ellopnak valamit ?? Egyáltalán nem vagyunk gazdagok, pici házunk van, és még sem értem.


16L


2010. máj. 26. 15:31
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

Azt még hozzátenném, hogy egy pasival sem merek összejönni e miatt.:(


Volt egy kapcsolatom, de őszintén szólva épp ezért szakítottam vele, pedig szerettem.

2010. máj. 26. 15:36
 2/20 anonim ***** válasza:
Anyukádat kérdezted már hogy miért tiltja a barátokat?
2010. máj. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem olyan volt, hogy ha jött valaki és én lementem valamiért, félrevont, és megkérdezte: "Meddig marad még itt a barátod?" Akkor is, ha 20 perce volt ott.

Sok ember nem tűri az idegeneket a házában, pláne ha azok esetleg rosszarcúak, vagy rossz hírük van.

2010. máj. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
56%
mi most építkeztünk,szép nagy ház,de a régibe is mindig behívhattam a barátaimat,ezelőtt héten barátnőm 2 napig itt aludt,anyukám ajánlotta fel,mert ő pesten volt:) szóval nekem mindig megengedik,és ha elmegyek valahova nem kell megkérdeznem hogy elmehetek,hanem mehetek mindenhova:)
2010. máj. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Igen kérdeztem, de nem igazán válaszolt, inkább kitért a válasz alól, és elkezdte mondogatni, hogy a kapuba is meg tudnak várni..


A barátaim nem rosszarcúak, sőt. Anyumnak is jó a véleménye róluk, ismeri legtöbbjük szüleit is..

2010. máj. 26. 15:39
 6/20 anonim ***** válasza:

Kérd meg hogyha azt akarja hogy megértsd akkor válaszoljon, és ne treljen,ne hárítson.

Őszintén mondja meg hogy miért nem engedi

2010. máj. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Hogy érted, hogy elzavarta őket? mit mondott nekik?


Nekem azt szokta, ha este ott van valaki és már azt akarja, hogy hazamenjen, hogy megengedi a fürdővizet és bejön a szobámba ahol a barátommal vagyok és szól, hogy menjek fürdeni mert megengedte a vizet. Ez is elég kínos tud lenne főleg 7-8 fele...

2010. máj. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Annyit mondott, hogy a kapuba várjanak már meg. Ez is eléggé kínos volt, majdnem elsüllyedtem. :(
2010. máj. 26. 15:42
 9/20 anonim ***** válasza:
81%

Én anya vagyok...Van egy 18 éves fiam,és egy16 éves lányom..

Én soha nem szoktam szólni azért mert a fiam haverjai átjönnek hozzánk,vagy a lányom barátnői..Az igazság az,hogy szinte átjáróház van nálunk..Érdekes,hogy csak a lányomnak kell szólni,hogyha már jönnek a barátai a szobájában tegyen rendet...lány létére eléggé trehány,de azt mondja,hogy így talál meg mindent...

A szobájukat nem takarítom,mert elvárom,hogy valamit ők is csináljanak..

Még valamit.Ha úgy látnám,hogy nem tartják be a szabályaimat,akkor valószínű,hogy én is megtiltanám a baráti kört a lakásomban...A szabályaim:

- rakjon rendet mindenki a saját szobájában

- az iskolát ne hanyagolja

- mindig tartsa be azt amire kérem(pl: hívjon fel,ha késik.ne hazudjon,akkor jöjjön haza egy buliból vagy bárhonnan amit időpontot megbeszéltünk stb)

De eddig mindig betartották,így én is engedékeny vagyok..

2010. máj. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Nem lehet,hogy szégyelli a lakást?


Vagy egyszerűen csak olyan konzerv,hogy nem akarja,hogy átjáróház legyen az otthona.Vannak sajnos olyan szülők akik nem tűrik ezt,nagyon sajnállak érte, de le kell ülnöd vele beszélni.

2010. máj. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!