Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek? Mikor nő már fel?

Szerintetek? Mikor nő már fel?

Figyelt kérdés

A bátyám 21 éves és még egy munkahelyén se maradt 1 hónapnál tovább. Szerinte a főnökök hibája, de arra nem gondol, hogy esetleg ő csinált valamit rosszul. Mindig ez van, hogy mindig minden a körülötte lévő emberek hibája, és nem tanul a saját hibáiból. Ha összeverekszik valakivel az se az ő hibája, ha összevesznek vele mások az se az ő hibája. Ő mindenért a világot okolja. Amikor valaki beszélni akar vele azt meg se hallgatja inkább elküldi vagy elmegy, a szüleinknek is hátat fordít, és ha rászólnak h figyeljen oda akkor is elmegy és az sem az ő hibája. Egyszerűen nem lehet vele semmit csinálni.


Még azt se lehet rá mondani, hogy majd megtanulja a hibáiból, mert képes 1 hibát 3× is megismételni. Mikor nő már fel?

19/L


2010. máj. 26. 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésedre senki se tudja a választ.

Csak reménykedni lehet hogy minél hamarabb

2010. máj. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

21 évesen egy átlagos körülmények között élő ember még minden, csak nem felnőtt... max. tart a felnőttség felé. Annyi ideje lesz még ugyanazt a hibát elkövetni, egyszer biztos lesz majd egy olyan, ami észhez téríti... lehet, hogy csak 50 évesen fog ez bekövetkezni. Gyerekkorában is mindig más volt a hibás?

32/n

2010. máj. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

nem számít mikor nő fel

lehet,hogy sosem

téged ez zavar elhiszem, de nem tudsz más helyett felnőni

magaddal foglalkozz, hogy ami ebben téged a legjobban zavar,azokat a körülményeket meg tudd szüntetni

őt nem fogod tudni megszüntetni, sem erőszakkal megváltoztatni, így az energiádat inkább magadra és az egyéb lehetőségeidnek szenteld szerintem

2010. máj. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm bátyja, még 27 évesen is ilyen. Nem lehet tudni mikor nő be a feje lágya.
2010. máj. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 28 éves srác vagyok és én se maradtam 4 hónapnál többet egy m.helyen,sajnos.... Én a főnök miatt és az unkorrektségük miatt hagytam ott a melóhelyeket!Viszont a jó tanácsokat igazán meghallgathatná,nem elmenni vagy elküldi!
2010. máj. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
26vagyok.Dolgoztam már millió helyen.2éve van stabil aránylag korrektnek nevezhető munkahelyem amit igyekszem is megbecsülni bár soxor nagyon nagy erő kell a maradáshoz.Csomó helyen szarba sem vesznek bunkók veled lekezelnek nagyképűsködnek lealáznak.Szóval azért egy 21 évesnek ezeket sokkal nehezebb elviselni mint egy idősebbnek.Szóval szerintem várni kell még vele 3-5évet h megkomolyodjon.
2010. máj. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A párom is nehezen boldogul a munkahelyeken és nem azért, mert gyerekes, hanem mert nem tűri el, hogy akárki beszólogasson neki. Ő akkor is elküldi a francba az illetőt, ha az a főnöke, és ez ugye nem kifizetődő. Egy tisztelettudó, barátságos, szerény nő, de ha lekezelik, igazságtalanul bánnak vele, akkor nem ismer autoritást.

Egy ismerősöm barátja pedig nem képes kötöttségek, képmutató kollégák között élni, ezért mindig csak alkalmi munkái vannak, és ha ráun, egyszerűen nem megy be többé. Ha vitára kerül a sor és nem ért egyet valakivel, egyszerűen sarkon fordul és elmegy.

Igazuk van, csak ugye állás nélkül nem egyszerű.. Néha olyanok előtt kell meghajolni, akik nem érdemesek rá.

2010. máj. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!