Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyors összeköltözés jót tett...

Gyors összeköltözés jót tett a kapcsolatotoknak?

Figyelt kérdés
csak szeretném leírni, hogy nagyon boldog vagyok, pedig a férjemmel már az összejövésünk után egy nappal összeköltöztünk, amire ezelött még soha senkivel nem volt példa. Arra lennék kíváncsi, hogy van-e más is aki viszonylag rövid idö után összebútorozott a párjával és nem bánta meg. Persze az is érdekelne aki megbánta és annak mi az oka:)
2010. máj. 26. 06:07
1 2
 11/14 anonim válasza:
Mikor megismerkedtünk egyből tudtuk egymásnak vagyunk teremtve vonzottuk egymást mint a mágnes. Még a szülői házban laktam . A folytonos 2 percenkénti sms váltások és telefonbeszélgetések közepette egyszer csak megkért költözzek hozzá. Nagyon boldog voltam bár meg is ijedtem, azért 1 hét után :) Mindenki ájuldozott körülöttem,hogy húú ez nem korai? Én belül tudtam, hogy nem . Megőrültünk egymásért minden külön töltött perc szenvedés volt. Odaköltöztem és nem bántuk meg. Bár voltak más nehézségeink később és külön váltunk,de a szívünk csak egymásért dobogott. Más nem tudja őt és engem pótolni,de nem is kell. Újra együtt vagyunk immár 6 éve boldogdságban :)
2010. máj. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
4 hónapnyi ismerkedés után nem csak összeköltöztünk, hanem össze is házasodtunk! :) ennek már több, mint 3 éve és nagyon boldogok vagyunk.
2010. máj. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
mi 1 hónap után összecuccoltunk...ennek már több, mint 5 éve... azóta házasok vagyunk és boldogak... :)
2010. máj. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az emberek általában elfeledkeznek a boldog kapcsolat-2 nap után összeköltözés párost megelőző 5-6-10 össze-szét-költözésről.. Vagy akiknek csak ilyen volt, azok nem írják le sehova. Pedig ez így nagyon megtévesztő, mert mindenki azt hiheti ez alapján, h 2 nap alatt ki lehet ismerni a másikat, itt a rengeteg példa. Pedig ez nem így van, ezeknek az embereknek épp szerencséjük volt (ők voltak a 20-ból 1), mert azzal találkoztak, akivel hosszabb távon is működik. De hangsúlyozom, ez nem rajtuk és az "2 perc alatt kismerem a másikat"-dolgon múlt.
2010. máj. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!