Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyors összeköltözés jót tett...

Gyors összeköltözés jót tett a kapcsolatotoknak?

Figyelt kérdés
csak szeretném leírni, hogy nagyon boldog vagyok, pedig a férjemmel már az összejövésünk után egy nappal összeköltöztünk, amire ezelött még soha senkivel nem volt példa. Arra lennék kíváncsi, hogy van-e más is aki viszonylag rövid idö után összebútorozott a párjával és nem bánta meg. Persze az is érdekelne aki megbánta és annak mi az oka:)
2010. máj. 26. 06:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mi amint összejöttünk, rá 2 hetére már együtt éltünk, ez 5 éve történt. Azóta össze is házasodtunk és van egy 1,5 éves kisfiunk. Egyéltalán nem bántam meg. tudtam, hogy ez működni fog és kész!:)
2010. máj. 26. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Két hónap alatt összeköltöztünk, és ez volt életem legjobb döntése. Azóta már van egy kisfiunk is, teljes a boldogság.

AZ ember megérzi azt, ha valakivel egy hullámhosszon van.

Korábban költöztem már össze mással, és totális katasztrófa lett. Állandóan rajtam lógott, nem tudta elfoglalni magát. Az szörnyű volt.

2010. máj. 26. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
nagyon örülök, hogy nem csak én vagyok akinek kellemes tapasztalata van:) én is éreztem, hogy ö az akivel nem lesznek gondok. Ezek szerint ti is így láttátok akkor.
2010. máj. 26. 06:49
 4/14 anonim ***** válasza:
Mi is 2 hét után költöztünk össze, igaz előtte fél évvel már ismertük egymást. Ennek 3 éve, boldogok vagyunk együtt, van egy közös házunk. Mivel egyikünk se házasságpárti ezzel "kötöttük" házasságot, így is házas.társak vagyunk.:)
2010. máj. 26. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én is tudom, hogy működne, de sajnos nem tudunk összeköltözni, pedig annyira szeretném:( már lassan 3 éve...

De majd remélem egyszer nekünk is megadatik:)


Klassz, hogy Nektek összejött:)

2010. máj. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Választhattunk: Egy megterhelő, és a kapcsolatot idővel tönkretevő távkapcsolat, vagy azonnali összeköltözés. Nem volt kérdéses a dolog.
2010. máj. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

OFF (bocsi) Előző!

Én az előtted író vagyok...jelenleg távkapcsolatban. Hidd el, semmit nem tett tönkre a távolság...

Csak bízni kell és merni...ha a távolság tönkre tud tenni egy kapcsolatot, az a kapcsolat idővel úgyis megromlana.

Mi egy éve vagyunk távkapcsolatban, és még kettő hátra van, de tudom, hogy ha kibírjuk akkor már nincs az a dolog ami szétszed minket...

bocsi, csak eszembe jutott:)

2010. máj. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Az jó, ha ti kibírjátok, nekem is volt már részem pár ilyenben és köszönöm, nem kérek többé belőle.

Nem ölelhetem, amikor akarom, nem találkozhatunk, amikor akarom, nem lehetek mellette, ha szüksége van rám, nem simogathatom meg, ha szomorú, és nem nézhetek a szemébe és mondhatom: "Szeretlek!"

Nekem az pokol lenne. Van, akinek ez nem olyan fontos, különbözőek vagyunk.

2010. máj. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

1o:28

Ezek a dolgok nekem is fájnak...de egymásért csináljuk...és ezek nem olyan dolgok amik tönkretesznek egy kapcsolatot...ezek nekem is fontosak, de most ezt kell elfogadni...:-S


Nem akartalak megbántani, bocsánat...

2010. máj. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Más kultúrált hangnemben elmondott ellenkező véleménye sosem bántó. ;)

A lényeg az, ha bennetek megvan az erő ehhez, akkor csak az számít. Nem mindenkiben van, bennem sincs(azaz volt, de idővel elmúlt).

2010. máj. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!