Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a szülő...

Miért van az, hogy a szülő dönt a gyermek élete felől?

Figyelt kérdés
Nevelt gyerek vagyok, és egy cég felajánlott egy majális szerűségre. Az a gáz, hogy rohadtul nem érdekel, és a gyámom meg sem kérdezett, de beiratott. 13 évesen felnőttek között úgy, hogy nem is érdekel már az, amiről szól ez az egész. Muszáj mennem. Az EPAM szervezi, ha valaki jönni, és olvassa a kérdést, szívesen találkoznék vele, legalább lesz társaság a büfén és padon meg a könnyeimen kívül. Mit tegyek? Ez csak szerintem rohadt rossz dolog?
2017. aug. 22. 15:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
28%
A kérdezőnek meg nem kellene ok nélkül hisztizni. Fogalma sincs milyen jó dolga van de vergődik. Ha meg nem vinnének sehova az lenne a bajod. Ha én lennék a nevelőd mondanám hogy oké nem kell menned, de akkor ne is számíts arra hogy ezentúl bármilyen programra is elviszünk, oda se ahova akarnál menni.
2017. aug. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
81%
#12, ha ezt az én jelenlétemben adn elő valaki egy 13 évesnek, írhatná a végrendeletét...
2017. aug. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
10%
Igen, nyilván....
2017. aug. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

15:37

Azt hiszem Horvath Tamás, vagy valamilyen Tamás.


Volt egy nap, amikor az "álmomat" teljesítették emberek. Őrangyalok Ligája. Akkor voltunk az EPAM-nál.

Felvették velem a kapcsolatot, meghívtak, a gyámom pedig igent mondott, utána meg ma tudtam meg, hogy megyek.


Arra számítanak, hogy még mindig érdekel a programozás, meg a számítógép egyéb dolgai. Pedig már nem, teljesen mashova készülök.


Nem maga a programmal van bajom, hanem hogy nem ismerek senkit, és kísérő sem jöhet.

2017. aug. 22. 20:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!