Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a szülő...

Miért van az, hogy a szülő dönt a gyermek élete felől?

Figyelt kérdés
Nevelt gyerek vagyok, és egy cég felajánlott egy majális szerűségre. Az a gáz, hogy rohadtul nem érdekel, és a gyámom meg sem kérdezett, de beiratott. 13 évesen felnőttek között úgy, hogy nem is érdekel már az, amiről szól ez az egész. Muszáj mennem. Az EPAM szervezi, ha valaki jönni, és olvassa a kérdést, szívesen találkoznék vele, legalább lesz társaság a büfén és padon meg a könnyeimen kívül. Mit tegyek? Ez csak szerintem rohadt rossz dolog?
2017. aug. 22. 15:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Kicsit érthetőbben,ha kérhetném:)
2017. aug. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
20%
18 éves kor alatt általában a gyerek nem képes józanul dönteni, ezért a komoly döntések meghozását a gyámja végzi. A szüleid látnak valami értelmet ebben a napban, nekik elmondtad már őszintén hogy nem szeretnél menni? Most lehet nagy bajnak tűnik, de évekkel később emlékezni se fogsz erre a problémára.
2017. aug. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
51%

Ne menj el

tagadd meg

vagy menj de ne oda

13 évesen ilyent, hogy milyen programot akar magának a szabadidejébe, azt ő döntse el

2017. aug. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
41%
Nyugodtan nemet mondhatsz rá, nem tudnak odakényszeríteni. Vagy mondok még egyszerűbbet, elmész, és mindenkinek, akivel szóba állsz, elmondod ezt, aztán sülhet a bőr a gyámod képéről...
2017. aug. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%

#2

Az első mondatodnál nagyobb marhaságot már nehezen tudtál volna írni.

2017. aug. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
57%

EPAM... kinek a gyermeke vagy, és hol lesz a buli?


Nem kell megmondanod, természetesen, de a párom EPAM-nál dolgozik, azért kérdem.


Egyébként menj el, én mindig élveztem az ilyesmiket, max. addig is levegőztem, meg ellóghattam a tanulást. :)

2017. aug. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
33%
Úristen, mekkora tragédia ! Odamész és kész, egy napot kibirsz, nem? Vagy azt hiszed felnött korodban is csak azt kell majd csinálnod amihez kedved van ?
2017. aug. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
47%
Huu de gonosz a nevelőd..kényszerít hogy szórakozni menj, ami ingyenes, és ne adj isten, tudom szentségkáromlás, de esetleg még jól is érezheted magad. Az a szemét élményt akar neked adni, amit esetleg ő nem tudna megfizetni. Azonnal jelentsd és követeld hogy vigyenek gyerekotthonba, ennél csak jobb lehet.
2017. aug. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
60%
Nem kéne gúnyolódni a kérdezővel.
2017. aug. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
34%
Igen, csak szerinted rossz most neked.
2017. aug. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!