Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is úgy van néha, hogy...

Más is úgy van néha, hogy szeret a párja nélkül aludni?

Figyelt kérdés

Imádom még mindig, de néha olyan jó, ha elutazik valami miatt és egyedül maradok itthon. Komolyan az lenne a legjobb, ha mondjuk évente egy-két alkalommal egy hetet elutazna nélkülem, én meg egyedül alhatnék az ágyon, nem kellene a takaróért harcolni :D, anélkül szedhetném a szemöldököm, hogy nézne...

Egy barátnőmnek elmondtam ezt ma, és erre azt mondta, hogy már nem is szeretem. Igaz, neki évek óta nincs senkije, szóval nyilván másképp látja. De azért bogarat tett a fülembe. Ez már azt jelzi, hogy nem szeretem annyira?


2010. máj. 24. 23:30
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A nagy többség szerint kell néha az egyedüllét, ez megnyugtató, habár elgondolkoztam azon, hogy volt, aki egyáltalán nem szeret a párja nélkül lenni. Lehet, hogy ti eljutottatok valami magasabb szintre a kapcsolatotokban. Mi két és fél éve lakunk együtt, az első évben mi sem tudtunk elaludni egymás nélkül, de idővel változott. Úgy látszik, ez a változás elfogadható, de nem szükségszerű.
2010. máj. 26. 10:08
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
5 éve vagyunk együtt a párommal, de én nem szeretek nélküle lenni, éjjel meg csak nehezen tudok elaludni már akkor is, ha csak később fekszik le. Mi is harcolunk néha a takaróért, de az igazán semmiség ahhoz képest, amilyen jó és megnyugtató, hogy mellettem van és átöleljük egymást.
2010. máj. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!