Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is úgy van néha, hogy...

Más is úgy van néha, hogy szeret a párja nélkül aludni?

Figyelt kérdés

Imádom még mindig, de néha olyan jó, ha elutazik valami miatt és egyedül maradok itthon. Komolyan az lenne a legjobb, ha mondjuk évente egy-két alkalommal egy hetet elutazna nélkülem, én meg egyedül alhatnék az ágyon, nem kellene a takaróért harcolni :D, anélkül szedhetném a szemöldököm, hogy nézne...

Egy barátnőmnek elmondtam ezt ma, és erre azt mondta, hogy már nem is szeretem. Igaz, neki évek óta nincs senkije, szóval nyilván másképp látja. De azért bogarat tett a fülembe. Ez már azt jelzi, hogy nem szeretem annyira?


2010. máj. 24. 23:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%
Nem azt jelenti. Hosszu idő után mindig jólesik egy kis egyedüllét.
2010. máj. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség! Imádom a barátomat, de heti 1-2 alkalom nekem is kell, amikor otthon alszom. Rendben én öntörvényű és szeszélyes vagyok, de nem ezen az 1-2 éjszakán fog múlni a kapcsolatunk. Ezt csak te tudhatod, hogy szereted-e.
2010. máj. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
79%

Teljesen normális, amit érzel. Ez nem azt jelenti, hogy őt kevésbé szeretnéd, hanem hogy nem vagy rátapadva. Nekes is kell egy kis szabadság, egy kis személyes tér, egy kis idő csak magadra - és neki is. :-) Utána annál jobban esik együtt lenni.


Ha javasolhatok egyet: szerezzetek be külön takarót. :-)

2010. máj. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

figy,én nem élek együtt a pasimmal,de hetu 4 szer min.nálam alszik. De abból többször külön szobában,mert ugy horkol,hogy azt nem lehet elviselni!!! :D :D

ettől még ugyanugy szeretem.

2010. máj. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Van, csak én mindig lerúgom a sajátom és elveszem az övét álmomban, ő meg mindig vissza akarja szerezni ahelyett, hogy lemászna az enyémért :)
2010. máj. 24. 23:38
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát mi se élünk együtt, de vn h. 4-5 napot együtt vagyunk és nekem is jól esik utána az egyedül lét, egyedül alvás arra fordulok forgok amerra akarok. Sokáig fürdés pancsolás szépítkezés stb. de ettől még imádom.
2010. máj. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
100%

Ez szerintem emberfüggő. Én pl. nagyon szeretek egyedül lenni. Nem érzem magam magányosnak, nem hiányzik senki, hosszú ideig is képes vagyok egyedül lenni, nekem fel sem tűnik.

Ugyanúgy szeretem a párom de nekem egyszerűen szükségem van saját térre, én ilyen vagyok.


Hülyeség, hogy nem szereted. Ez a normális, ha egymás nélkül is tudtok létezni.

Persze szerintem én egy kicsit túlzottan is magamnak való vagyok :) De ha olyan társat talál az ember akkor nem lesz ebből gond.

2010. máj. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
93%

Lehet h én vagyok az egyetlen kivétel de én ki nem állhatok egyedül lenni.Mi együtt élünk a párom a nap nagy részében dolgozik én meg egyedül vagyok itthon a lányunkkal.Alíg várom h haza érjen és végre ne kelljen egyedül lennem.És én nem szeretek egyedül aludni sem.

De ez nem jelenti azt h te nem szereted a párodat csak neked több szabadságra van per pill szükséged mint nekem.

2010. máj. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem lakunk együtt de sokszor alszunk együtt! Én utálok nélküle aludni! Úgy megnyugtat ha ott van és ha picit horkol, akkor meglöködöm... :D
2010. máj. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
ne is mondd. nálunk a legnagyobb probléma az alvás. szertem a páromat, tudom, hogy ő az akivel le akarom élni az életem viszont annyira különbözik az alvási szokássunk, hogy ez a fele nagyon nehéz. ő csak és kizárólag teljes sötétben tud aludni én meg csak akkor ha van egy kis külső fény az utcáról. most azt találtuk ki , hogy vettünk ilyen alvási maszkot de ez sem a legjobb megoldás. azt sem tartom kizártnak hogy egy idő után külön fogunk aludni. mert senkinek nem tesz jót ha kialvatlan. hülyeség az hogy az ember nem szereti ilyenkor a másikat. ennek semmi köze a szerelemhez, szeretethez.
2010. máj. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!