Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is úgy van néha, hogy...

Más is úgy van néha, hogy szeret a párja nélkül aludni?

Figyelt kérdés

Imádom még mindig, de néha olyan jó, ha elutazik valami miatt és egyedül maradok itthon. Komolyan az lenne a legjobb, ha mondjuk évente egy-két alkalommal egy hetet elutazna nélkülem, én meg egyedül alhatnék az ágyon, nem kellene a takaróért harcolni :D, anélkül szedhetném a szemöldököm, hogy nézne...

Egy barátnőmnek elmondtam ezt ma, és erre azt mondta, hogy már nem is szeretem. Igaz, neki évek óta nincs senkije, szóval nyilván másképp látja. De azért bogarat tett a fülembe. Ez már azt jelzi, hogy nem szeretem annyira?


2010. máj. 24. 23:30
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Mi napkozben, a heten adunk egymasnak idot, amikor egyedul vagyunk, vagy barattal, vagy kulon sportolunk stb,

De mi pl. nem tudunk aludni egymas nelkul.

Egyszeruen nem sikerul elaludni se neki se nekem.

2010. máj. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
00:13 Ti se voltatok kollégisták :)
2010. máj. 25. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
91%
a szabadidőt megkapja nap közben... éjjel az összebújás az egyetlen út :] mi még csak 16 hónapja vagyunk együtt, de mindig minden estét együtt töltünk, szerelmesen.. :]
2010. máj. 25. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Kell néha a "levegő" férfinak-nőnek is. Még házasság alatt sem lenne rossz, ha vinné a gyerkőcöt ide-oda, én meg pihenhetnék, de ez már nem úgy van az én koromban....:) Szóval amíg még nincs elkötelezve vki, addig nyugodtan.
2010. máj. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy :) sermmi összefüggés. Én nem élek együtt a párommal, de elég sűrűn találkozunk, és bizony volt mr olyan is hogy elterpeszkedtem itthon az ágyon egyedül, hoztam csokit üccsit minden, bekapcsoltam valami filmet és egyzsercsak hallottam hogy nyitja a kaput és jön hozzám...abban a percbem átvillant az agyamon hogy "nanemár :) " Szerintem ezzel nincs baj. az alvási szokásiaink nekünk is nagyon eltérnek...ő éjszakai ember, hajnali háromkor fekszik minimum. Én meg 10 kor már hulla vagyok, de ő nem hagy aludni amíg nem lesz ő is álmos, ugyhogy néha örülök hogy nincs itt :)
2010. máj. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
megértem nállunk amikor itt alszik a barátom(ha tehetné minden nap itt aludna 8-)) majd megőrülök, úgy fáj reggelre mindenem, mert most egyszemélyes ágyam van, én meg mindig felhúznám a lábam meg össze-vissza szeretek aludni. na most amikor megemlítem neki, hogy lerakjunk valamit a földre és most az egyszer ott aludjon már, olyankor vége mindennek és minek alszik akkor itt és otthon is aludhatna kényelmesen ennyi erővel meg hasonló hisztik jönnek :D
2010. máj. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
74%

6 éve vagyunk együtt, együtt lakunk, már szinte el sem tudok aludni a szuszogása nélkül.

Ha nem szeretnék vele aludni, nem vágynék a közelségére, akkor az már egyértelmű jel lenne h nem szeretem annyira mint addig. Szóval én egyetértek a barátnőddel

2010. máj. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

11:24! Nem értek veled egyet. Pedig sokan vagyunk alvási problémánkkal.. Kell kis egyedüllét. Sajnálom, hogy nem ismered a kis egyedüllét érzést.. Kár.

Kérdező, ne aggódj! Te szereted a párod, de neked is jár egy kis szabadság.. :)

2010. máj. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

11:24 vagyok


Ismerem, de a párom mellett nincs szükségem rá.

2010. máj. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Mi csak hétvégén alszunk eggyütt,vagyiss hétköznap egyedül alszok,s kipihenten ébredek.De ha itthon van,másabb az alvás.Most nem arra kell gondolni,hogy átdorbézoljuk az éjszakát,csak a tudatalattink akkor másabb működésben van
2010. máj. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!