Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hét éve hogy megcsalt a párom...

Hét éve hogy megcsalt a párom (hölgy), és én képtelen vagyok túl tenni magam rajta. Ez normális?

Figyelt kérdés
2010. máj. 24. 22:15
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy vagyok, csak én vagyok a nő. A párom 4 éve csalt meg, nem szakítottunk, de elfelejteni azóta sem tudtam. Eleinte, ha összevesztünk felhánytorgattam, és mondtam, hogy jobb lenne szakítani, de mindig sikerült meggyőznie, hogy ne. Azóta is sokszor eszembe jut, mondjuk, ha megnéz egy másik nőt, de ha az a bizonyos nő van a közelemben, majd idegbajt kapok, de nem mutatom. Nem tudom mi a megfelelő dolog ilyenkor, remélem egyszer "belenyugszok" és elfelejtem. 100%-ig még mindig nem bocsátottam meg,csak néha.
2010. máj. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Én vagyok az, akit öt éve csal a felesége. Nemcsak megbocsátom ezt neki, de hétvégente a pasija is nálunk ebédel, s nekem ehhez jó képet kell vágnom (bár hivatalosan mint munkatárs van nálunk vendégségben). Viszont nagyon szeretem a közös gyermekünket (ő az egyetlen értelme az életemnek), s a fiam miatt mindent lenyelek és eltűrök. Ha elválnánk, nem élhetnék a fiammal, és abba belepusztulnék.
2010. máj. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Ha te tudod bizonyitani, hogy a feleseged csal evek ota stb. amik tortentek, es amugy el tudod tartani a fiadat, nincsen az a birosag amelyik nem neked iteli a gyereket!

Neked is jar a boldogsag!

Ha teheted ne szenvedj egy eleten at!

Elobb-utobb a gyerek is at fogja latni, nem hulye, es korabban mint gondold.

Es akkor mi lesz.

Esetleg valakinek elmnondja majd a suliban es akkor jonnek a beszolasok, le kurv@zzak az anyjat stb.

Mega-giga felhok kerekedhetnek ebbol.

2010. máj. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
termeszetesen a 16:10-es hozzaszolonak kuldtem ezt
2010. máj. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 sulfur ***** válasza:

16:10-nek. Én ilyen nővel semmiképpen nem maradnék együtt. lehet, hogy érzéketlen vagyok, de inkább a gyerekem se éljen velem, mint 1 ribi! Azért mindennek van határa!

Az sajnos nem biztos, hogy a bíróság neked ítélné a gyereket, de esélyed persze van.

2010. máj. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!