Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hét éve hogy megcsalt a párom...

Hét éve hogy megcsalt a párom (hölgy), és én képtelen vagyok túl tenni magam rajta. Ez normális?

Figyelt kérdés
2010. máj. 24. 22:15
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha megbánta, és bocsánatot kért, meg megbeszéltétek az okokat, és változtattatok rajta, akkor próbáld meg vhogy elfogadni, h senki sem tökéletes, mindenki hibázhat. Vagy csald vissza az is segíthet. Megértem, h nehéz ügy, nekem főleg a bizalom miatt lenne az. De ha azt nézed, h csak sex és nem több, akkor nem olyan nagy ügy.Ha nem megy a megbocsájtás akkor váljatok el. Ne éljetek hazugságban.
2010. máj. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Együtt vagyunk, és nagyon szeretem képtelen lennék nélküle élni.Nincs gyermekünk, illetve neki van de az elöző kapcsolatából. Soha nem beszélek róla, Ő észre sem veszi de rettentően mardos a fájdalom. Félek hogy zokon venné ha beszélnék róla.
2010. máj. 24. 22:56
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló helyzetben azt mondta nekem valaki néhány éve, hogy megbocsátani lehet, de elfelejteni azt soha. Tökéletesen igaza volt. Van. Lesz...
2010. máj. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
39%
Én vagyok rá az élő példa, hogy igenis lehet felejteni is. Mert a szeretet erről is szól: igen, erről, hogy elfelejtem, amivel a másik megbántott, csak a szépre emlékezem.
2010. máj. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Basszus, mi az hogy ő venné zokon? Neked ahhoz nincs jogod, hogy fájjon? Miért ne lehetne nem bántón elmondani neki, hogy mi bánt? Ha szeret, úgyis érzi, hogy bánt valami, csak lehet hogy fogalma sincs, mi bánt. Az is lehet, hogy azt hiszi, már nem szereted, és azért vagy olyan fura. Ez jobb? Ha sokáig gondol ilyesmit, ne is csodálkozz, ha újból megteszi.

Az én párom az összeköltözésnél volt búval bélelt, a mai napig bőgni tudok, ha rágondolok és nem tudta megmondani, mi baja volt akkor, pedig előtte nagyon szerelmesek voltunk. És én csak rágódom azóta is, hogy már biztos nem szeret, satöbbi és többek közt emiatt már majdnem megcsaltam. Mert soha nem tudom, mi van vele, nem ad érthető magyarázatot arra, mit miért tesz vagy érez, én meg sakkozhatok, hogy mi a fene van. Mert érdekel, majd bele döglöm, annyira szeretném tudni, mert ha tudnám, talán volna megoldás. De így, hogy annyit mond, hogy nem tudja, most mit kezdjek ezzel? Találgatok maximum. Túl az első gondolatokon, hogy nem szeret már, más lány jött a képbe (többször álmodtam is ezt!), megunt, arra is gondoltam, hogy neki tervei voltak egy saját lakással kapcsolatban. 5 éve albérletben élt távol a vidéki családjától, mert munkát ott nem talált, itt meg jól keres. És tervezgette már, hogy saját lakást vesz, és jöttem én a képbe és összeköltöztünk és ezzel tulajdonképp összetörtem egy álmát, hogy valaha saját lakása lesz. De csak találgatok, mert erre csak egy elejtett mondatából jöttem rá, igazából nem biztos hogy ez volt a baj, de mégis jobban megérteném, mint azt, hogy összecuccolt velem amikor már nem is szeretett.


Amúgy pedig a megbocsátás és a balekság közt is van egy határ. Akit orrba-szájba csalnak, az meg is érdemli.

2010. máj. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Jezus Isten mik vannak itt, 5 eve csal rendszeresen, meg blabla megbocsajtas.

Ebreszto! A masik az hogy szeret Teged mar had kerdezzem meg, hogy van pofaja azt megtenni barkinek a masikkal, hogy evekig massal dugatja magat, azt hazmegy es belevigyorog a masik fejebe, es meg van arca szajara venni azt a szot, hogy szeretlek.

Ez milyen szeretet???

Aki szeret megbocsajt? Es hanyszor???

Aaaaaa nekem ettol forog a gyomrom

2010. máj. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

22:38

Ez vicces volt!Jot rohogtem.

2010. máj. 25. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
72%
Csak rágjad magad,még vagy hét évig,ha addig nem kapsz gyomorfekélyt.
2010. máj. 25. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
100%
Az egészséges élethez hozzátartozik a mentális kiegyensúlyozottság. Nos nálad - nálatok ez nincs meg ha jól látom. Ha 7 év után is sértve nézel a szemébe akkor nincs értelme folytatni. Van olyan aki túl tud lépni azon hogy megcsalták, más meg nem. Én speciel akármennyire is szeretem a párom, és akármennyire is fájna kimondani, de azonnal véget vetnék a kapcsolatunknak ha félrelépne. Tudom... mert nem felejt az ember. A másik meg az, hogy ilyen odáig eljutni hogy megtörténjen addig egy párszor az ember lefékezhetné magát. És ha nem teszi, nos akkor az az ember nem szeret téged igazán, így hát meg sem érdemel.
2010. máj. 25. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Valószinüleg nem szeret igazán, inkább a megszokás a biztos háttér vagy neki és a gyerköcének. Sajna tapasztalatból mondom, én 3éve szenvedek ezzel a tudattal hogy megcsalt a párom, én kiléptem a kapcsolatból. Pedig van egy közös kisfiunk. Nagy baromság volt a párodtol hogy kockáztatta ezt a biztos hátteret, hisz ha lelépsz akkor ezt a gyerköc is megsinyli majd. Jó felelötlen az ilyen, legy nő vagy férfi.
2010. máj. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!