Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Pàrommal hat éve vagyunk, és lassan szeretnénk gyermeket meg hàt sürget is az idő nogyogyaszati dolgok miatt.Alberletben lakunk most és hat alberletbe nem szeretnenk babat. Hitelt sem tudunk meg sajnos felvenni.

Edesanyamek felajanlottak hogy ők most eladtak a lakasukat mert csaladi hazba szeretnenek koltozni ket generàcios hazat vennnenek es akkor mi is oda tudnank koltozni. Azert ez nem olyan onzetlen dolog mert 25 ev alatti vagyok igy meg feltudnanak utanam anyuek venni tamogatast felteve hogy ha nekem is ott van bejelentett lakcimem. Míg otthon laktam eleg rossz volt anyuekkal a kapcsolatom. Most is mindenbe a paromat beavatjak a haz dolgokba mert ő ért hozzà engem nem. Nem visznek el pl amikor nezik a hazat mondvan hogy a 9 éves hugomat se viszik stb. Mi van??!! :@

Szoval ez nekem igy nagyon rossz hogy úgy érzem gyerekkent vagyok kezelve mindenbol ki vagyok zarva. Ezert nem tudom hogy igent mondjunk e a lehetosegre vagy azt mondjuk hogy koszonjuk nem. Nagy lehetoseg mert tudnank babat vallalni viszont így nem tudom, kell e ez nekunk. A parom azt mondja hogy en dontok


2017. aug. 14. 20:22
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Amit anyuek hazat megvesznek a parom fogja megcsinalni
2017. aug. 15. 20:55
 12/12 anonim ***** válasza:

# 11


Én ezt negatívnak vélem anyukád eddigi reakcióiból-válaszaiból jövőt illetően.

Ha nincs meg egy családban a kölcsönös tisztelet és a megbeszélőképesség mindenben-nyugodtan, ott csak baj lehet majd.Nem így gondolta, bezzeg az jó volt...a szokásos szemrehányások problémák-bajok esetén.


Megveszik a házat, aztán kiderül a párod kifizetett munkássága után, hogy valóban szeretné e ha beköltöznétek.

Egy felújítandó házban, ha nem szükséges, ne kelljen már lakni.

Szerintem csak spórolási szándék van a felajánlás mögött, nem jóindulat-szeretet...nem tudhatom, ne feledd csak sorokból "olvasok".

2017. aug. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!