Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Pàrommal hat éve vagyunk, és lassan szeretnénk gyermeket meg hàt sürget is az idő nogyogyaszati dolgok miatt.Alberletben lakunk most és hat alberletbe nem szeretnenk babat. Hitelt sem tudunk meg sajnos felvenni.

Edesanyamek felajanlottak hogy ők most eladtak a lakasukat mert csaladi hazba szeretnenek koltozni ket generàcios hazat vennnenek es akkor mi is oda tudnank koltozni. Azert ez nem olyan onzetlen dolog mert 25 ev alatti vagyok igy meg feltudnanak utanam anyuek venni tamogatast felteve hogy ha nekem is ott van bejelentett lakcimem. Míg otthon laktam eleg rossz volt anyuekkal a kapcsolatom. Most is mindenbe a paromat beavatjak a haz dolgokba mert ő ért hozzà engem nem. Nem visznek el pl amikor nezik a hazat mondvan hogy a 9 éves hugomat se viszik stb. Mi van??!! :@

Szoval ez nekem igy nagyon rossz hogy úgy érzem gyerekkent vagyok kezelve mindenbol ki vagyok zarva. Ezert nem tudom hogy igent mondjunk e a lehetosegre vagy azt mondjuk hogy koszonjuk nem. Nagy lehetoseg mert tudnank babat vallalni viszont így nem tudom, kell e ez nekunk. A parom azt mondja hogy en dontok


2017. aug. 14. 20:22
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Amíg nincs megfelelő megélhetés-hely-pénz-környezet meg minden más ami egy gyerek felneveléséhez kell addig szerintem ne vágjatok bele mert kinek lenne jó így. Egy gyerek nagy felelősség, meg minden. Csak így hoppra szerintem felesleges lenne. Inkább rendeződjenek a dolgok és utána ha minden megfelelő lesz rá.
2017. aug. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

25 év alatti vagy. Nem sürget az idő! Nőgyógyászati okokból sem.

Anyuddal nem jó ötlet összeköltözni egy fedél alá. Így se jöttök ki, hogy külön laktok. Viszont ha kiköltöztök 10 éven belül, akkor a támogatást vissza kell fizetni! (CSOK esetén)

A gyerek csak rontana mindezen. Ő mindenbe beleszólna, állandóan veszekedtek, ti meg még úgyse tudtok elköltözni.

Pár hónap után megbánnátok.

2017. aug. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagy marha vagy... gratulálok. K.va okos ötlet örökre odabilincselni magad anyádékhoz plusz a nyakukra szülni egy gyereket, mikor korábban sem volt jó a viszony. Nem értem miért vannak ilyen sötét emberek ezen a világon. Gondolkodjál már egy kicsit.
2017. aug. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Várnék amíg saját ház lesz. Anyádékkal így sem jössz ki, gondolj bele ha évekig össze volnál zárva velük. Aztán ott van hogy ha már most is így beleszólnak mindenbe akkor aztán tényleg mindenbe beleszólnának. A gyerek pedig mégtöbb ilyet hozna. Aztán ha ilyen jó a környezet az a gyereknek sem tenne jót.
2017. aug. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal vagy. Albérletbe is lehet szülni (bár neked alap ol nem kell még gyerek, nincs rá okod ilyen fiatalon), és még inkább az, mint anyuék nyakára szülni, akiktől ugyanugy nem tudsz leszakadni.
2017. aug. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%

Ezt olvasni is szörnyű volt...

Saját jövőbéli lakhelyedet nem nézheted meg????Állj már a sarkadra, mert te csak egy dolgozó rabszolga leszel a buliban és nem egyenjogú társ.


Ha nincs anyagi stabilitás életedben-mindkettőtökében, eszedbe neee jusson a hitel.A gyereket is felejtsd el akkor...Ns, meg szülőkkel venni házat...áááá.


Ha van rá mód, célszerűbb 2 házikó egy telken.Ritka, de akad ilyen.Rossz kapcsolatú szülővel 1 fedél alatt csak baj lesz.Mindenbe bele fog pofázni...dejavu lesz neki...áá.Magánéletetek nulla lesz.

Persze, ezen meglátást csak soraidból szűröm le, nem szentírás.

Próbát tehettek, legfeljebb gáz esetén leléptek...

2017. aug. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Egyre inkabb erzem azt hogy nem szeretnek koltozni ...koszonom mindenkinek az eddigi valaszat, meg a megerositest hogy tenyleg gaz amit anyuek csinalnak hogy kivonnak engem a dolgokbol
2017. aug. 15. 18:35
 8/12 A kérdező kommentje:
Kesz vagyok teljesen.... :'( elmondtam anyueknak hogy nem szeretnem a dolgot. Anyu teljesen kiakadt hogy en visszautasitok egy ilyen ajanlatot tobbet ilyen ajanlat nem lesz stb.. parommal is osszevesztem mert nala meg azt erzem hogy anyuekat vedi nem all ki mellettem
2017. aug. 15. 20:31
 9/12 anonim ***** válasza:
Nyugodtan mondd meg nekik (anyudéknak és párodnak is) hogy neked miért van bajod a dologgal. Hogy nem is hivnak házat nézni. Mert ez már több a soknál. Ezt talán megértik.
2017. aug. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

# 8


Anyukád válaszából inkább az jön le, hogy hátsó szándéka volt, mint segítő...ez csak feltevés, te ismered.

Párod meg potyázósnak érződik és mintha saját jövőjét tervezné, nem a tiéteket.Ez a kihagyásoddal igazolódik is.

Már már felvetődik a kérdés párodról, hogy anyukáddal akar élni vagy veled, mert a kapcsolatod is olyan "távoli jellegűnek érződik"...nem túl szoros...mind ez csak külső meglátás soraidból.

2017. aug. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!