Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez máskor is elő fordulhat,...

Ez máskor is elő fordulhat, esetleg durvábban is?

Figyelt kérdés
Tegnap a férjemmel összevesztünk. Én zsörtölődtem sajnos háztartási dolgok miatt, hogy az ágynemű és ruhahegyekre feküdt le ruhástul az ágyba, miután d.u. hazaérkeztünk. (reggel nem volt időm beágyazni indulás előtt) Aztán elment az éjjelnappaliba, ami messze van úgy, hogy nem szólt, s hozott 1 db gyümölcsöt(előtte soroltam, h. mi kéne, ünnep van, s nincs itthon semmi, pedig főztem, vásároltam, csak megette) Szóval ilyen egyszerű dolgok miatt zsörtölődtem, nem beszéltem hangosan, csúnyán, csak zsörtölődtem mosogatás közben, h.nem hozott kaját, pedig elment, stb. Ő meg rámszólt, hogy hagyjam abba, vagy ad egy sallert. (eddig még sosem utott meg.) Én nem hagytam abba, hanem normálisan, picit idegesen szóltam, hogy kaja nélkül vagyunk itt.. Mire odajött és elkezdett egy A/4-es puhafedelű könyvvel ütni, csapkodni. Piros lettem, mikor mondtam, hogy azonnal hagyja abba, mert feljelentem. Erre elkapta a csuklómat, kezemet, és nagyon hosszan és nagyon erősen megszorította. Látszik is a nyoma még ma is a csuklómon, mert belemélyedtek az ujjai. ÉS AZÓTA NAGYON ZSIBBADÉKONYAK A KEZEIM.(Éjjel pl.) EZ LEHET ETTŐL? UGYE ELMÚLIK? Kérdésem, ez már verésnek minősül? Mit tehetek? Valyon máskor is előforulhat? Mi a vélemény?
2010. máj. 24. 09:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%
De elő ám... Ha nem múlik a zaibbadás megmutatnám dokinak...
2010. máj. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%

Azonnal menj a rendőrségre. A családon belüli erőszak, pont így marad titok a legtöbb esetben. Ha látja, hogy nem teszel ellene, akkor rászokik, hogy üt. Vagy most teszel ellene vagy rosszabb lesz. Ráadásul a gyereknek sem ezt kéne látni. tudom, hogy ez volt az első és szerinted talán nem lesz több, de vagy most megvéded magad vagy előbb-utóbb te is csak egy statisztikai adat leszel.


Nem megbántani akarlak csak felhívni a figyelmed, hogy ez egy komoly dolog.

2010. máj. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
87%
szerintem is lessz még ilyen,hogy mit tehetsz?! azt tudod te nagyon jól a kérdés hogy mit akarsz tenni,ezt neked kell eldönteni
2010. máj. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
43%

Az irományod tele van mentegetőzéssel. Azért te is adtad alá a lovat. Ha annyira zavart a helyzet, miért nem mentél el te a boltba?

Azt meg nem hiszem el, hogy mindenféle kaja nélkül maradtatok ott...

Nekünk a mélyhűtőnkben mindig van valami, krumpli, liszt, rizs, tészta stb szintén mindig van... ti hogy csináljátok akkor?


Az meg hogy könnyvel ütlegelt kicsit fura. Gyerekes...


Na mindegy, nekem nagyon össze-visszának tűnik ez az egész. Mennyi ideje vagytok együtt, mennyi idősek vagytok, gyerek, stb? Amúgy milyen természetű a párod, és te?

stb stb...

ennyiből nem lehet megmondani semmit se, most csak leírtad ami nyomja a lelked.

2010. máj. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
84%
"... ez már verésnek minősül? Mit tehetek? Valyon máskor is előforulhat? Mi a vélemény?" - a KÉRDÉS az, hogy te minek érzed és minek minősíted. Mert aszerint fogsz cselekedni.
2010. máj. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
89%

én a férjemnek ilyen esetben egy szépet bemostam volna aztán megfaogtam volna szorosan a kezét és ennyit mondanék:


hagyd abba! mindketten tudjuk hogy nem lesz nyitva a bolt igaz? de akkor áruld már el nekem minek kéne sértődöttnek lennie amikor TE neked kellett volna kaját hoznod? És nem én most nem parancsolgatok neked csak elmagyarázom az agyi hiányosságaidat.


aztán még egy tarkópofon és kész. le a földre.


ha meg gyenge vagy (én csak azért tenném ezt mert erős vagyok) akkor hívd a rendőrt menjél dokihoz. ennyi

2010. máj. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
34%
szerintem a sok sápítozással felb@sztad az agyát, de nyilván nem akart bántani. Nem véletlenül könyvvel "püfölt". Ez inkább csak ilyen jelzésértékű volt, hogy tényleg befejezhetnéd, te sem voltál jó passzban, ő sem. A csuklósdival lehet kicsit túllőtt a célon, de azzal sem bántani akart, csak leállítani. Ha bántani akart volna, akkor meg is pofozott volna. A vajon meg még mindig pontos J.
2010. máj. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
73%
A rendőrök is telefonkönyvvel vallatnak, nagyot üt, de nem hagy nyomot, engem egyszer ütne meg a párom, meg is mérgezném.
2010. máj. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
52%

9:55-össel értek egyet.

Ilyenkor midnenki jön, hogy szakítsatok, mert ha egyszer előfordult, akkor többször is lesz.Ebben persze lehet valami, de a pasik utálnak veszekedni, és szerintem elege volt az egész ünnepesdiből és a női hisztiből.A csuklószorítással csak le akart állítani.Te iosmered a párodat, te tudod, hogy mennyire szeretitek egymást stb. neked kell dönteni, és bízom benne, hogy ehlyesen fogsz.

2010. máj. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Mérgezd... még te mennél a börtönbe :D
2010. máj. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!