Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon jóra fordulhat még ez a...

Vajon jóra fordulhat még ez a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Szóval: egyszer megismerkedtem egy olyan férfival, aki akkor 1 éve vált el a feleségétől, fél évig elég jól kijöttünk, ill. kijöhettünk volna, csak mindig a volt feleségre gondolt, azt mondta kedvel nagyon, de a múlton nem tudott még túllépni.

Így megbeszéltük, hogy jegeljük a dolgot.

Azóta eltelt néhány hónap, most újra elkezdett keresni. Mivel részemről érzelmekről szólt az egész, most őrlődöm, hogy mit reagáljak, nem akarom megint közel engedni, ha elveszítem...

Szerintetek jóra fordulhat még ez a kapcsolat vagy egy elvált férfival csak falakba ütközöm mindig?


2011. aug. 24. 18:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy beszélgetést mindenképpen megér, hiszen benne van a pakliban, hogy túllépett a múlton, és téged akar.

Ha nem beszélsz vele, akkor mindig bántani a fog a tudat, hogy még az esélyt sem adtad meg a boldogságotoknak.

2011. aug. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek. Én annyival egészíteném ki, hogy ne éreztesd vele, mennyire fontos lenne neked a "pozitív" változás. Légy inkább barátságosan érdeklődő, ne hozd szóba, hogy most mit akar, mit érez, hogy tervezi a jövőt... Ha tényleg akar valamit, rá kell majd jönnie, hogy most neki kell "hajtania" utánad. Ha csak arra kiváncsi, hogy még mindig hatással van-e rád, akkor megint a pótlék helyzetébe kerülhetsz.
2011. aug. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!