Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem akarom, hogy...

Mit tegyek? Nem akarom, hogy elmenjen!

Figyelt kérdés

Úgy volt, hogy amíg a szüleim nincsenek itthon (pár nap) addig más vigyáz ránk. Először a tesóim és én nem szerettük mert folyton parancsolt és nem engedett sehová minket és túl katonás volt (szerintem azért mert nemrég volt katona). Bevallom ez a fegyelmezés kellett is. De a szüleim ma jönnek haza és neki meg el kell menni :(. Pedig nagyon jóba lettünk és nem akarjuk h elmenjen. Lehet valamit csinálni, hogy ne menjen el? Olyan sok dolgot megtanított :(

Mit tegyek?

15/L


2010. máj. 23. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem tudtok csinálni,ha elmegy, akkor elmegy... mondjátok meg neki, hogy látogasson meg titeket.
2010. máj. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
csak nem most nézted meg a gorillabácsit?
2010. máj. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki hogy minden hétvégén látogasson meg vagy vmikor:)
2010. máj. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nem Gorillabácsis történet.


Hát...nem sokat tudsz tenni. :/ Esetleg megkéred, hogy látogasson meg vagy te/ti elmentek hozzá vagy ilyesmi.

2010. máj. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!