Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most 50 körüliek adnátok...

Most 50 körüliek adnátok tanácsot?

Figyelt kérdés
Most 34 éves vagyok , 20-34 -ig úgy eltelt az idő ! Tudom ,hogy innentől még gyorsabban menni fog :) Mit csináltatok volna másképpen az életben ,hogy tartalmasabb legyen ?Egyszerűen eltelik úgy hogy észre sem veszem !
2010. máj. 23. 07:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem is valami olyasmi az Élet lényege, ami mindenre és mindenkire igaz tud lenni. Én a spiritualitásban, filozófiákban, különféle vallások követésében találtam meg a mindenek feletti boldogságomat.

Voltam diák, az is jó volt, szerelmes, életet élvező sportoló, bicikliző, kalandvágyó, aztán házas. szültem gyerekeket, kettőt, felneveltem, jó volt minden a maga idejében. Végül a gyerekek elhúzván a csíkot, nem elégít ki, hogy a férjemre főzzek, mossak, és kertet műveljek, de még az utazgatás, és egyéb élvezetek flkutatása sem, csak Isten érdekel, bármilyen megnyilvánulásában, meditáció, vallásos szertartások, könyvek, amelyekből még többet megtudhatok arról, hogyan van a világ összerakva.

2010. máj. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Tegnapelőtt 08:17-es tökéletesen leírta. Legfontosabbak az élmények.Legyenek jó dolgok amire visszaemlékszel.Persze ez mindenkinek más.Van akinek az utazás, bármi lehet. Sok sikert az életben.Ha valamit nagyon szeretnél azt ne add fel!!!
2010. máj. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen a család az érték,és maradandó.Viszont annak is iagaza van,aki azt kérdezi, mi van,ha vkinek nincs családja, gyereke?Mert ilyen is előfordul..

Én lassan 50 leszek.Hogy mit csináltam volna másképp?

Alapjában nem sokmindent:)

Talán többet utaztam volna-ha tellett volna rá-,kirándultam volna,az emlékeket senki se veheti el tőled,azok örökre megmaradnak.

Az emberi kapcsolatokra ezt nem mondanám..rengeteg emberben,barátban csalódtam "menet közben".

Így közel az 50hez átértékelődik sokminden,van prioritási sorrend: egészség, anyagi stabilitás-már amennyire a mai helyzetben ez elérhető:S-család(ha van..)s nem utolsósorban az élet szeretete,élvezete,rácsodálkozása a mindennapoknak..most hogy nyár eleje van,és minden zöldbe borul,éled a természet,lehet 30 évesen elmentem volna ezek mellett.

Talán egy kicsit bölcsebb lesz az ember.

2010. máj. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

ha ujra fiatal lennék minden férfivel lefeküdnék. nem mennék férjhez hogy egynek a horkolását hallgassam. akivel lehet mindenkivel az élet ugyis akkor szép ha élvezzük.

és a sex a legjobb benne.kiprobálnám ujra egyszerre 4esben ,férjel a hátamon ez soha többé nem ment. sikerült egy prüdet fognom aki nem szerette látni soha ahogy..

2010. máj. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm ,átlátom kell a program az tényleg megmarad :)
2010. máj. 26. 13:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!