Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kéred meg az anyósod,...

Hogyan kéred meg az anyósod, hogy mosakodjon?

Figyelt kérdés
Nagyon KELLEMETLEN,de iszonyú büdös!A 15hónapos fiamat magához ölelte,és átvette a gyerek ruhája az izzadtság+állott pisi szagot!Persze rögtön átöltöztettem,megmosdattam a fiam.Aposómnak udvariasan szóltam,őt nem érdekli!Ki vagyok akadva!
2010. máj. 22. 15:34
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Ugyanakkor olyan érzékeny,hogy ha csak csúnyán néz valaki rá,elsírja magát.Most,hogy beszélhetnél ilyen emberrel,hogy ne bántsd meg.Mert tényleg nem akarom bántani,de ez így nagyon rossz.Forog a gyomrom.
2010. máj. 22. 16:29
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem próbálod ki, hogy ajándékozol neki finom, jóillatú tusfürdőt, dezodort? Azért mondom, hogy ügyelj a jó minőségre, szép csomagolásra, mert hátha annyira vonzónak fogja találni az illatot, vagy a tusfürdő selymes állagát, hogy amiatt használja.


Vagy tudod mi jutott még eszembe? Ízületei,lába, háta, dereka nem fájnak???? Vagy nem ideges, nincsenek alvászavarai? Vannak ilyen speciális gyógyhabfürdők, melyek ülőfürdőhöz alkalmasak. Mondd azt, hogy a panaszaira hoztad - és akkor kénytelen lesz megfürdeni a jó hatásérdekében. Na?

2010. máj. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ha ilyen érzékeny,mondjátok neki, hogy a szomszéd, boltos, ismerős a háta mögött azt mondta rá, hogy büdös, igénytelen, nem fürdik. Így nem rátok fog haragudni, de hátha jobban ügyel majd a tisztaságra.
2010. máj. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az általad leírt tünetegyüttes egy hormonális betegségre utal. Kóros elhízás, izzadás, elhanyagoltság, érdektelenség, esetleg enyhébb fokú depresszió, túlzott érzékenység, sírósság. Szerintem vedd rá, hogy forduljon orvoshoz!

2010. máj. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj beszélni a pároddal, és ő kérje meg finoman az anyját erre, rá már csak fog hallgatni. Nálunk is ugyanez volt a szitu, de mikor rá lett szólva, hogy förüdjön, akkor megtette ugyan, de később megintcsak elhanyagolta magát:S
2010. máj. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!