Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kéred meg az anyósod,...

Hogyan kéred meg az anyósod, hogy mosakodjon?

Figyelt kérdés
Nagyon KELLEMETLEN,de iszonyú büdös!A 15hónapos fiamat magához ölelte,és átvette a gyerek ruhája az izzadtság+állott pisi szagot!Persze rögtön átöltöztettem,megmosdattam a fiam.Aposómnak udvariasan szóltam,őt nem érdekli!Ki vagyok akadva!
2010. máj. 22. 15:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ugye, ez most nem komoly? Nagyon undorító amit leírtál. A teste tele van bacival és ezért büdös. A pisi szag meg már több napos tisztálkodás hiánya után szokott érződni. Áh!

Tusfürdő, stift, parfüm ajándékként? Én biztos hogy jelezném. Erőt és kitartást neked!

2010. máj. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Úhh de durva... :( Mindig ilyen volt? Vagy csak mostanában? Vegyél neki, ajándéknak álcázva, tusfürdőt, dezodort, hátha megtetszik neki, és használja. Vagy mondd azt, hogy úgy kaptad, de neked sok van, így elhoztad, hátha kell neki.

Vagy esetleg a párodnak szólj - csak ki ne derüljön, hogy Te szóltál... Szemtől szembe szerintem csak végső esetben lehet szólni ilyen ügyben...

2010. máj. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Hivatkozz a gyerekre. Mond meg, hogy ápolatlan az öreglány és félsz, hogy a pici összeszed valamit. Hátha ettől jobb lesz. Bár ha valaki felnőtt nő létére nem képes gondoskodni a saját higiéniájáról az elég szomorú...
2010. máj. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Kellemetlen,kellemetlen,nem hihetetlen amúgy idősebbeknél "gyakran" előfordul.Gondolom nem a 4ik vagy 5ik xet tapossa mert ha igen akkor elég komoly hogy ennyire elhagyta magát hogy így is jó magának.Mindenképp kezdeni kell valamit ha mást nem megkell mondani.
2010. máj. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%
Fürgyé le!!
2010. máj. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de komolyan, mondd meg a férjednek, hogy próbáljon hatni az anyjára már csak a saját érdekében is, nem egészséges az, ha már valakinek pisiszaga van.Gondolom vezetékes víz, modern WC nincsenek nála, és már idős, de attól még lehetne tisztálkodni rendesen.
2010. máj. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszike mindenkinek!Sajna minden igaz!Mindig is ilyen volt!Poén az,hogy jók a körülmények,nagyon jók,úszómedence,szauna stb... is van.Most,hogy jön a jó idő megizzad,egészségtelen életet él,betegesen elhízott stb.,és ezért jobban izzad.Szegény párom szégyenli,és nagyon szeretem őt,nem akarom bántani,mert neki esne rosszul,nem az anyjának!
2010. máj. 22. 16:12
 8/15 anonim ***** válasza:
84%
Ha idős, és képtelen magát ellátni, fizikailag, vagy akár szellemileg, segítségre van szüksége. Ha van lánya, tegye meg az, ha nincs, Neked kell segítened.
2010. máj. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez rém kellemetlen lehet. :S És külön kínos lehetne az anyósodnak, hogy a jólét ellenére nem tud tiszta lenni.

Tényleg gyakori egy időseknél, viszont az én nagyszüleim soha nem voltak retkesek.

A nagymamám 88 évesen is nagyon ápolt volt, falusi asszonyként. Emlékszem, mikor halála előtt kórházba került, az volt a legnagyobb baja a kórházi ellátással, hogy mennyire hanyagul fürdetik meg, neki az nem tiszta. (akkor már olyan beteg volt, hogy nem tudott volna maga mosakodni)


Mindenképp valahogy beszélni kell az anyóssal. Legjobb az lenne, ha a párod próbálná meggyőzni erről. Mégis csak az ő anyja. Most, hogy majd jön a nyár, csak még rosszabb lesz a helyzet. :S

2010. máj. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem annyira idős kb.65,főz,mos,takarít/néha,bár abban is van kivetni való/.Milyen tiszteletre méltó az uccsó író nagymamája!Az én családomban is alapvető a tisztaság,higénia.Amikor kicsi voltam olyan picire vágták a körmöm, hogy már szinte fájt,nehogy a piszok belemenjen,és ne lehessen kitisztítani belőle.Na mindegy,szóval kemény dió.Szerintem nem érdekli,csak azt nem veszi észre,hogy másoknak milyen kínos ez.
2010. máj. 22. 16:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!