Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Többi lent.

Mit csináljak? Többi lent.

Figyelt kérdés

1 éve érek a párommal és minden rendben volt, most hirtelen valami baja lett, tegnap este megütött és elment itthonról, akármit csinálok beleköt mindenbe. Valamit mondok már kiabál. Nem lehet vele normálisan beszélni. Ráadásul ezt a gyerekünk előtt teszi aki 4 éves. Valamikor rám jön a sírógörcs.

27 éves vagyok/Lány


2010. máj. 22. 12:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Tényleg furcsa,ha korábban nem voltak jelei annak,hogy gondjaitok vannak.Az ahogy az egyik hozzászóló is írta,nem jön egyik percről a másikra,hanem dagad,fejlődik és aztán jön a robbanás.Meg kell vele beszélned,ha úgy érzed,hogy szeretnéd egyben tartani a családodat.De több pofont ne tűrj el tőle.

Egyébként nem írtad el véletlenül?4 éves a gyerek és csak 1 éve éltek együtt?

2010. máj. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ahogy elolvastam,rögtön arra gondoltam hogy van valakije.Elmondtam a kérdést a férjemnek,ő is azt mondta egyből hogy megcsalt.
2010. máj. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm.Nem, eddig is voltam vele csak 1 évvel ezelőtt házasodtam össze vele, de a gyerek már az előtt is volt.

Beszélni nem tudnék vele, mert kiabál. De lehet elmegyek tőle, az hogy van valakije előfordul.Úgy kezdődött hogy szerettem volna valami közös programot, de ő mindig el távolodott tőlem, és ez lett a vége. Szerintem már reménytelen.

2010. máj. 22. 14:11
 14/14 anonim ***** válasza:
engem ha megütne többet nem foglalkoznék vele az biztos
2010. máj. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!